Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Jeszcze raz to samo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia:

Nick admina/gracza, który zawinił:

Dowody:

Świadkowie:

Uzasadnienie:Na screenie ktory przedstawil fontek widac dokladnie jak gracz o nicku brendal mnie bluzga admin nie reaguje wiec sie bronilem  nie dam sie wyzywac przez jakis gowniarzy  i napisalem dokladnie dwa zdania ktore sa na screenie mowiac "ciagle" panie admine prosze przestawic dowody jakies na to ze tak wlasnie jest a jezeli jestes juz tak bardzo pilnujesz porzadku na serwerze to powiedz mi jakim cudem koles jak mnie bluzgal to nic nie widziales a ja napisalem 2 zdania to dopatrzyles sie w sekunde wlasciwie dostalem bana za to ryj szczylu bo  to drugie to juz wcisnalem enter na banie , rozumiem ze niektorym wolno obrazac innych graczy natomiast inni sa za to karani i jest to zalezne tylko od admina ktory akualnie jest na serwerze, na dodatek ten gosciu co mnie bluzga na tym screenie http://speedy.sh/ssA...07-03-00001.jpg nie dostal bana za obraze czy kulture  nick BRENDAL jak widac na screenie skoro jestes taki regulaminowy powiedz mi dlaczego zbanowales goscia ktory sie bronil a ten ktory go skurwial gral sobie dalej ??? Wracajac jeszcze do wypowiedzi Fontka w poprzednim temacie co do tego bugowania klasy widze ze jak na ts powiedza to sie slucha ale jak u@ ktos napisze to albo sie nie czyta albo ma sie wy ...

 

 

To swietnie ze uciekl jak bys wiedzial (a powinienes ) w amx jest taka opcja zeby dac bana graczowi ktory przed chwila opuscil serwer , wlasnie na takie sytuacje jak ta , teraz to jeszcze pokazales ze marnie z obsluga amx nawet komned nie znasz, ale to nie o to chodzi  chodzi o to czy napisanie do goscia "ryj szczylu" ktory napisal do ciebie "kurwo" podchodzi pod bana na 30 min??

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witaj...

 

 

 

Gracz w tym samym momencie uciekł, więc nie zdążyłem mu wlepić bana..

 

Można ściagnąć demko z hltv w którym po Twoim banie gracz uciekł..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli podasz Ip danego gracza zostanie zbanowany. Co do Maniaka decyzję podejmie opiekun 200, albo H@. najlepiej przedstaw dowód (HLTV), gdzie będziemy mogli zauważyć, że gracz uciekł po banie Bocisława.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam...

 

 

A wiec dzisiaj próbowałem odpalić demko z HlTV, razem z AJ KILL JU i niestety nie udało nam się uzyskać dowodu.. Więc nie mam dowodu a co za tym idzie, wnioskuje o dodanie mi Warna w dziale adminowskim.. Jest to mój trzeci Warn wiec juz nic nie poradzę na to..

 

Pozdrawiam

 

 

Edit.. Szkoda tylko Bocislaw, ze nie pamiętasz jakim Ty byłeś nieogarnietym adminem.. szukasz u innych błędów dlatego ze Ty byłeś słaby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...