Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Co to ma być ? :O

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas grania:Latający Wibrator

Godzina, data zdarzenia:Teraz!

Mapa:cs_assalut jakiś.

Link do screenów:-

STEAM_ID / IP:' 83.27.244.204 '  /  ' STEAM_0 : 0 : 852786421 '

 

Co to ma być, czy adminów już poje**** ? Sory za wyrażenie no, ale 3x ss w ciągu dnia w dodatku czyste, a admin wyjeżdża mi z takim czymś ? :

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin FonTeK. 

 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Latajacy Wibrator 

[AMXBans] Reason : ' Cheater ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 852786421 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.27.244.204 '

Czekam na Ub.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jakie on może mieć dowody ? Demko da ? I co demko wykaże ? Innych dowodów nie może mieć.. ! Admin nie miał prawa mnie tak potraktować, ss nic nie wykazały to myśli, że będzie mi dawał bana z powodem "Cheater", nie moja wina, że nie umie rozpoznać Cheatów, ss były czyste więc proszę o UB !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobrze poczekam, ale za te nie kompetętne zachowanie będzie należała się kara dla admina, albo upomnienie.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na szczęście Ty nie ustalasz regulaminu i nie będzie żadnej kary dla admina za to, że dał Ci bana.

 

zostanie on ukarany  dopiero wtedy jak nie przedstawi dowodów w ciągu 24h.

 

A jeżeli kolejny Twój post w tym temacie dostaniesz warna, ponieważ nie ma co robić spamu..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam Serdecznie...

 

 

 

Zbanowałem tego ów gracza pernamentnie z racji tej, iż bardzo podejrzanie grał, a ss często nie wykazują tego..

 

 

 

Po 1: http://multi-head.pl/topic/33586-ssy-lataj%C4%85cy-2x/ ... crc32 na dwóch ss'ach jest ten sam .. Crc32 pomiędzy spakowanymi plikami zawsze się różni...

 

 

 

Po 2: Demko: http://www.disconnect.pl/demos.php?id=2833 cs_assault_mega z godziny 12:11

 

 

 

6:25 Kolega jakby nigdy nic, po chwili zastanowienia skanuje w dane miejsce.. Oczywiście perfekcyjny strzał.

 

9:25 Mimo iż wcześniej nie widział gracza, jedzie po ścianie, wychyla się a tam pojawia się gracz

 

10:25 Idealny skan przez ściane, prosto w głowe.

 

 

 

Kolejne demo: http://www.disconnect.pl/demos.php?id=2833&day=01&month=07  Mapa westwood_big z 21:55

 

 

 

8:59 - Biegnie na drugą stronę, przeklada bron na m4 i przeciwnik właśnie tam się znajduje.

 

10:50 - Tak jakby wiedział że tam gościu się znajduje.

 

11:30 Wchodz na drabinkę na kucaku, odpala zooma na jeden punkt - pojawia się przeciwnik

 

12:20 No sorry.. Gościu na pewno nie mógł wiedzieć że on tam jest... Spalenie totalne

 

12:27 Wychyla sie.. Znowu tam jest przeciwnik.

 

14:10 Tutaj właśnie na admin spectatorze widać było że wróg właśnie był w tym miejscu w które skanował... Gracz We. to był.

 

 

 

Pozostawiam do oceny UBT i zapraszam do wypowiedzi.

 

Pozdrawiam gorąco.

 

Michał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ziomek nie będę tutaj pisał bzdur typu "Gram 4 lata, ogarniam" bo nie jest mi to potrzebne, owszem gdybym zobaczył takie demka z innym graczem pomyślał bym również, że to wh lecz miałem robione ss 3x, nic nie wykazały, nie możliwością jest to iż na żadnym z ss nie widać by było cheata, no sam pomyśl, z tą drabinką, wchodziłem na kucaku i dałem odrazu zooma, ponieważ lepiej chyba przygotować się na coś wcześniej niż później.. Według mnie powinienem dostać UB, ponieważ no ss nic nie wykazały, demka też nic takiego nie pokazują, mogę tutaj pokazać wiele demek zawodowych graczy, którzy tak samo grają i robią jak ja i co też posądzicie ich o cheaty, noo kolegi...Co do podobnych ss, są one podobne, ponieważ zawsze przy robieniu mi ss Pc strasznie mi ścina i stanełem w miejscu, różnią się one godziną i mogę to pokazać na screenie..

 

Czekam na wypowiedź wyższych rang.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chłopie.. Nie pitol mi o tekstach typu "Jestem zawodowy gracz" wiem gdzie będą gracze... W dzisiejszych czasach jest takie coś jak anty-ss które w setnych sekundach offaja cheata..

 

Demko jest jednym z najbardziej wiarygodnych dowodów.. Dlatego nie bez powodu dałem taki ban a nie inny..

 

Już nie jeden taki gracz, okazał sie spalonym na tej serwerowni..

 

A ścinanie pc nie jest usprawiedliwieniem.. Grałem na komputerze który miał 13 lat i dziwnym trafem nie miał żadnych problemów z tym samym crc32 na ss..

 

Więc skończmy tą żałosną paplaninę... Zapraszam UBT a ja już się nie wypowiadam.. Swoje wykonałem.. Z pewnością znalazłoby się jeszcze więcej akcji ale jak narazie tyle znalazłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Skanuje tam gdzie najczęściej bywają gracze, a, że czasem perfekt się trafi to co poradze ? :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...