Skocz do zawartości
Gość

Propozycja wgrania jednej mniejszej mapki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam piszę ten temat w sprawie wgrania na serwer jednej mniejszej mapki a mianowicie de_dust2_long.Chodzi o to, że wieczornymi godzinami nie można nawet jak pograć bo przeciwne drużyny się nawzajem szukają.A gracze się również skarżą, że nie można pograć.Mapkę Na mapce będzie można grać np.od godziny 23 za zgodą graczy.

 

Pozdrawiam TiBlU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak jak mówi TiBlU Ustawić ją od 24 lub 1 w nocy do 7 rano lub nawet zrobić takie coś że cały czas będzie DD2 ale jak będzie mało osób to admin sam bd zmieniał na dd2_long

 

 

 

Jestem Za

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

[align=center]Ja bym miał pomysł, jeżeli wieczorem jest mniej niż 15 graczy na serwerze można ustawić komendę mała_mapa i wybór[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wybór Map[/align]

 

  • DD2 (Standardowy)
  • DD2 (Long)

[align=center]Myślę, że tak będzie najlepiej dla wszystkich i wybór będzie demokratyczny [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ostatnim czasem straciliśmy sporą ilość graczy.

 

 

 

Głównym powodem jest znudzenie grania cały czas tej samej mapy.

 

 

 

Jeszcze miesiąc temu między  11 - 12 mieliśmy prawie cały serwer, teraz gra tylko garstka. 

 

 

 

Serwer prawie wcale nie jest pełny, zdarza się to niestety tylko sporadycznie w weekendy bądź w godzinach 19-21.

 

 

 

Przydałoby się w grać jakąś mniejszą mapę ale bez vota, to ma być alternatywa dla admina jeżeli faktycznie jest mało osób na serwerze.

 

 

 

Trzeba było by się zastanowić nad rozwiązaniem dodania jakiejś drugiej mapy.

 

Jak wiadomo było już rozwiązanie z trzema mapami, dd2, inferno oraz westwood,  i nie mam pojęcia dlaczego wróciliśmy z powrotem tylko do dd2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę wam dodać do vote de_dust2_2x2 (only A). Plugin z małą mapą szwankował na jednym z serwerów, dlatego w późniejszym godzinach to admin będzie mógł podjąć decyzję o zmianie mapy (oczywiście przy wcześniejszej konsultacji z graczami).

 

 

 

Z rozwiązania z trzema mapami zrezygnowaliśmy, gdyż nie przyjęło się, zanotowaliśmy gwałtowny spadek grywalności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak będziesz miał chwilę to możesz dodać de_dust2_2x2, przetestujemy jak to będzie funkcjonować.

 

 

 

Trzeba i tak coś zmienić, nie może być taka sytuacja ----> Average (past month): 18.

 

 

 

Od początku jak tutaj gram nigdy tak nie było, i niestety nie widać jakiejś poprawy.

 

 

 

zapomniałbym, hitboxy są źle ustawione, głowa czasami jest na suficie, czasami na wysokości stóp a czasami normalnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Radził bym zrobić ankietę i zapytać graczy jaką mapę by chcieli i doc do wyboru np 3 mapy

 

Pozdrawiam TiBlU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak 3 mapy maksymalnie i myślę że to by się przyjeło ponieważ cały czasz DD2 nudzi się powoli ;d Tak jak mówi TiBlU Ankieta na serwerze lub na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...