Skocz do zawartości
Gość

[UB]Zwierze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę się odwołać od bana którego dostałem w tym temacie http://multi-head.pl/topic/33297-zwierze-ub/

 

 

 

Dałem koledze te linki, które umiesciłem na początku tematu z prośbą żeby spakował mi te ssy w jedną paczkę. Zrobił to po czym wrzuciłem tego linka , którego on mi dał. Nie wiem co zrobił, mówi że ściągnął i wrzucił na rar.  Rzeczywiście po dacie wyglądają na modyfikowane, ale jeśli tak jest to proszę żeby ktoś mi wytłumaczył czemu najpierw wrzuciłem czyste a potem zmodyfikowane ? Nie wiem czy w razie wątpliwości mogę poprosić o rozpiskę demka z tej mapy.

 

 

 

Nic na nich nie ruszałem w każdym razie i wiem ,że jestem niewinny, a jeśli coś miałem to na demku wyjdzie i od razu możecie mnie na BL wrzucić.

 

 

 

Mam nadzieję, że trochę bardziej rozbudowaną wypowiedź dostanę niż "bez ub ,nara"

 

 

 

 

 

Jestem adminem na sieci CS-****** i tam każdemu pozwalamy się obronić, jeśli są jakieś wątpliwości.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

O przy okazji chciałem poinformować, że jakaś dobra dusza wysłała mi tutaj również na PW moje ssy spakowane - http://speedy.sh/ffWdN/ssy.rar

 

 

 

Tu jest ok?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czegos nie rozumiem masz admina a nie potrafisz ssów spakować nie wiesz tez ze za takie screeny z tymi czasami nie masz opcji na ub? na co w tym momencie liczysz zakladajac nowy temat wrzucajac znowu modyfikowane ssy 

 

admin UnBan team zamkna temat z prostego powodu ssy byly przerabiane albo wstawiasz wlasciwe albo nie ma po co ciagnac tematu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie dostanę punkt czy coś ale... Wiem czemu godzina zmodyfikowania/utworzenia pliku jest inna. Jeśli On wstawił ss pojedynczo na speedyshare a ktoś je pobrał np o godzinie 15 to automatycznie godzina zmodyfikowania/utworzenia pliku zmienia sią na tą o której zostały pobrane te ss.. Jeśli pisze że ktoś mu spakował, to najwidoczniej to jest tego przyczyną. Zwierz, te swoje ss'y masz na kompie. Sciągnij np 7 zipp czy rar zaznacz wszystkie 5 screeny i na któreś zaznaczone zdjęcie kliknij ppm i nastepnie dodaj do archiwum. - Jeśli będziesz miał problem pisz do mnie na PW ew. steam (xMentor)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmieszne jest to ,że to Panie  Pos, że to co tutaj dałem to mi na pw dał jeden z waszych adminów i powiedział ,żebym tu wrzucił ale prosił o to żebym nie podawał jego nicku więc nie podam, chyba że sam się tu ujawni. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że jak ktoś ściągnął te ssy i spakował je do rara za mnie to data modyfikacji jest taka jaka była w tej chwili godzina u tej osoby.

 

 

 

 

 

A tak w ogóle to rozwiązałem problem już wiem co miałem nie tak z winrarem i proszę oto ssy http://www.speedyshare.com/CCsfg/zwierzeee.rar

 

 

 

Nadal zmodyfikowane misiu?

 

 

 

Smutne ,że taki beton jest u was w UB Team. Nie daje wytłumaczyć, tylko zamyka temat bo On przecież jest najmądrzejszy i nie istnieją inne opcje od tej, którą on sobie ubzdura.

 

 

 

Ponownie proszę o UB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...