Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Eriss [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:ok. 11:37

Nick admina/gracza, który zawinił:Eriss [t]

Dowody:http://pl.tinypic.com/view.php?pic=16l9um1&s=8#.U609uEDIz6Q

 

jak widzimy admin napisal mapy na u@

Świadkowie:chapon,brylas i inni

Uzasadnienie: Była zmiana mapy i rozgrzewka sie zbugowala na mapie de_dust2,wiec admin Eriss [t] zmienial mapy,ale nic to nie dawalo na kazdej to samo.W koncu ktos uzyl nuke i mapa sie zmienila na de_russka,wszystko dobrze bylo na tej mapie,ale adminowi przeszkadzala ta mapa,poniewaz pierwszy raz na niej gramy,nie zna jej itp.Zrobil glosowanie czy zmiana mapy,pisalem zeby nie zmienial i ktorys z grzczy napisal,ze moze sie znowu rozgrzewka zbugowac,jednak nie sluchal,po czym zrobil glosowanie na mapy i zmienil na de_westwood i tak jak bylo do pzrewidzenia mapa sie zbugowala.Jak widac na ss admin napisal zeby pisac mapy jakie chcemy na u@,nie robilem juz kolejnego screena jak robi vote na mapy.Niestety nie udalo mi sie zrobic ss jak rozgzrewka sie zbugowala na de_westwood bo od razu zmienil na inna a potem serwer sie zwiesil,mam ndzieje,ze obecni gracze to potwierdza i nadal nie dziala.Prosze o odebranie Erissowi funkcji administratora,to jest brak doswiadczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Erris nic nie mógł zrobić ja miałem tą samą akcje rozgrzewka sie buguje notorycznie my nie mamy co z tym zrobić oprócz zmiany map. a i on nie zmienił russki bo tak kilka na u@ było . jedyny problem to rozgrzewka, erris to dobry admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sebek, tak zrobilem vote na zmiane mapy bo mialem nadzieje ze wszystko jest okay, zmienilem na westwood ale z westa juz nie zmienialem i nastepna mapa byla de_nuke i chcialem zrobic Nuke i zmienic ... wiec nie osadzaj o zmiane mapy jak nie wiesz kto zmienil ,,, 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...