Skocz do zawartości
Gość

[Cheater]bRECHEISEN1g

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: bRECHEISEN1g

 

Godzina, data zdarzenia: 26.06.2014r., godz. około 2 w nocy.

 

Mapa: de_nuke

 

Serwer: COD 200 LVL

 

Link do demka: http://speedy.sh/kNxpr/brechee.dem

 

STEAM_ID/IP cheat`era: Niestety brak, nie wiem jak sie sprawdza IP (wpisywałem amx_ip w konsoli i nic, ale myślę ze  to nie problem)

Uzasadnienie: Gracz dopuścił się cheatowania, mianowicie AIM + WH, moim zdaniem takie zachowanie jest  niedopuszczalne i taki gracz tu nie powinien po prostu mieć prawa gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To demko też za krótkie jedna akcja i nic poza tym 

 

 

Toż wrzuciłem drugie, jest na tacy podane jak cheatuje. Po drugie jako czlonek UBT powinieneś wiedzieć, że nawet ktoś kto cheatuje jak to uznales na 'jednej krótkiej akcji' to jest to równoważne z tym, że gra nieuczciwie. Uważam, że nie powinien tu ktoś taki grać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Banować za czitowanie na podstawie jednej akcji, to nam nowość sprzedałeś. Zatem banujmy przy każdej nadarzającej się okazji, przy pierwszym skanie z brzegu.

 

 

Przyznam Ci rację, ale jeśli chodzi o WH. Tutaj widać jak na tacy, że koleś śmiga na AIM, ja Wam pomagam wrzucając go na forum, by nie ucierpiało imię serwerowni. Obejrz sobie demko i odpowiedz sobie tylko na jedno pytanie- Koleś ma AIM czy nie. I tyle, wystawcie werdykt i koniec.

 

PS. Wstawiłem dwa  demka, więc jak   już to po dwóch akcjach, na których czysto widać AIM'a. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...