Skocz do zawartości
Gość

Podanie o Administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: |PDG|Podgrubapl

Wiek: 22 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem w sieci Graj24.eu ,Cs.Atlantyda.xaa.pl,Multikill.pl oraz  postawiony serw miałem kiedyś :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 

Staż w CS-sie: Gram w Counter Strika od 2003 roku,za trzy miesiące gram 13 lat już ^^

Steam / NonSteam: NS na razie bo zgubiłem passy a w tym tygodniu zakupię steam 

 

Dlaczego TY .!: 

-Doświadczenie

-Koleżeństwo przede wszystkim

-Motywacja do bycia jeszcze lepszym

-Cheatera wyczuwam na odległość :)

-Posiadałem Administratora już na tym serwerze

 

Minusy Moje

-Niekiedy podejmowane pochopnie działania

-Brak odbytych godzin tutaj w ciągu ostatniego roku

-Warny które mam są ,, Z winy mojego chamstwa" ale postaram się to naprawić w wszelaki sposób i dostosowania się do poleceń przełożonych m.in Malu dupadupa Evo oraz Head Adminów

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3 godziny dziennie

Kontakt: facebook,Teamspeak etc na razie

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nana twoja wypowiedź jest żałosna :) dużo gada mało robi oraz banuje ludzi którzy nie są odpaleni :)

 

Mamba Ja jestem chamski ?!?Napiszę tak: Jak piszę na sayu do ananasa czy duoy czy innego admina z którymi utrzymuję kontakt to wiem,że mogę  a Oni się nie obrażają.Po za tym ludzie Mnie na serwerze lubią jakiego jestem a Wy  razem z NANA jesteście w zmowie przeciwko Mnie gratuluję  pomysłu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mamba wiesz może co to jest przeczucie? Wy  mnie nie lubicie bo jestem osobą która Was zbytnio nie lubi  a po za tym ,,Wasza" Jak macie ten serwer pod opieką jest żenująca  wręcz mówiąc :)

 

 

 

Każdy ma prawo do głosu i jestem tego świadomy ale reszta się wypowie na ten temat: Tu masz link co sądzili o Mnie byli Administratorzy serwer Deadmatcha  http://multi-head.pl...ratora-ponowne/

 

 

 

 

 

Zastanówcie się dwa bądź trzy razy co napiszecie na mój temat a Ty NANA jesteś botem nie JA. Serdedcznie  Ciebie  i Nanę nie pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszę tak.. Byłeś administratorem i nic nie pamiętam, jak w życiu i na tym forum (heeee).... wymagania..? A teraz... przestań wyzywać  m.in.  NAS od "Kutasów", bo Cię ktoś porządnie zbije, a to na dzień dobry świadczy.. .  Jak sam wiesz i jak to czytasz (

). Zastanów się jak wjeżdżasz jak Krzysio z Bożęcina bo to nie Mr Lova (
) ...posłuchaj. 

 

 

Mam dziś wczute na  Hinola ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mamba wiesz może co to jest przeczucie? Wy  mnie nie lubicie bo jestem osobą która Was zbytnio nie lubi  a po za tym ,,Wasza" Jak macie ten serwer pod opieką jest żenująca  wręcz mówiąc :)

 

 

 

Każdy ma prawo do głosu i jestem tego świadomy ale reszta się wypowie na ten temat: Tu masz link co sądzili o Mnie byli Administratorzy serwer Deadmatcha  http://multi-head.pl...ratora-ponowne/

 

 

 

 

 

Zastanówcie się dwa bądź trzy razy co napiszecie na mój temat a Ty NANA jesteś botem nie JA. Serdedcznie  Ciebie  i Nanę nie pozdrawiam 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem botem i dobrze mi z tym ,a bany ktore daje 5 razy w miesiacu sie pomylilem , wyrazam tylko swoje zdanie a lubie nie lubie to kwestia poznania czlowieka, wiec daj sie poznac a nie jedziesz po mnie jak pierwszy lepszy :) . Pozdrawiam :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Nick: |PDG|Podgrubapl

Wiek: 22 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem w sieci Graj24.eu ,Cs.Atlantyda.xaa.pl,Multikill.pl oraz  postawiony serw miałem kiedyś :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 

Staż w CS-sie: Gram w Counter Strika od 2003 roku,za trzy miesiące gram 13 lat już ^^

Steam / NonSteam: NS na razie bo zgubiłem passy a w tym tygodniu zakupię steam 

 

Dlaczego TY .!: 

-Doświadczenie

-Koleżeństwo przede wszystkim

-Motywacja do bycia jeszcze lepszym

-Cheatera wyczuwam na odległość :)

-Posiadałem Administratora już na tym serwerze

 

Minusy Moje

-Niekiedy podejmowane pochopnie działania

-Brak odbytych godzin tutaj w ciągu ostatniego roku

-Warny które mam są ,, Z winy mojego chamstwa" ale postaram się to naprawić w wszelaki sposób

i dostosowania się do poleceń przełożonych m.in Malu dupadupa Evo oraz Head Adminów

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3 godziny dziennie

Kontakt: facebook,Teamspeak etc na razie

 

 

 

 

/edit

 

 

 

Właśnie Nam pokazałeś jak się zmieniłeś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@Biotechnik ja zawszę piszę to żartobliwie nie chamsko .Ty nie musisz  Mnie nie  pamiętać ale Ja Ciebie z serwerowni jak najbardziej oraz przede wszystkim mieliśmy w tym czasie Administratora jednocześnie nie pamiętasz tego?a porządnie możesz zbić sobie tynk z ściany :D

 

 

 

NANA ode mnie żaden UB nie poleciał kiedy miałem Administratora wystarczająco ??? WIem,że trzeba poznać człowieka ale Wy sądzicie co innego o Mnie a Ja o Was może po prostu nie pasujemy do siebie ?!?

 

 

 

Mamba czytaj z zrozumieniem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oczywiście na nie. osoba chamska a nie "żartobliwa" czasami łamie regulamin..... i jeszcze to reklamowanie innych sieci w podaniu ... takie rzeczy to możesz pisać opiekunowi na pw a nie w oficjalnym podaniu ... brak steam brak godzin chyba wystarczająco... nie ? tak więc kolejny argument .... już zaczynasz spine z adminami ... 

 

ode mnie masz żegnam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

Uzasadnienie:

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...