Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Adventure na adma :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Advanced

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem):bardzo duże

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/8

Staż w CS-sie:około 6/7 lat :D

Steam:Tak chętnym podam na pw :D

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Advanced/80.72.40.110:27027/

Dlaczego TY .!:Gdyż widzę na serwerze tylko 1 admina i jest nim Malu a rozumiem że życie prywatne i nikt nie siedzi cały czas ale ja zazwyczaj siedzę w godzinach porannych ( szkoła się już skończyła ) oraz wieczornych i w takim okresie mało który by admin siedział :D Miałem już nie raz admina i wiem jak to jest regulamin znam i najbardziej denerwuje mnie na cod ludzie z wh oraz miny bo jest ich dużo w miejscach zabroninonych i adminowi ciężko dojść kto ustawił jak jest około 7 min w 1 miejscu dlatego chcę włąśnie pomóc zbliżają się wakacje więc dużo osób do 15 roku życie będzie grać a takie osoby lubią najbardziej czity więc ręce do pracy przydadzą się . I na koniec wiem że na początku powinno być przedstawiem się :D Bartek lat 18 okolice Warszawy moja pasja to motoryzacja :D LwG sam ujerzdżam Yamaha Tzr 125 :D i mam również zamiłowanie do Cs co zresztą widać to tyle dziekuję i pozdrawiam ;

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 3/4h dziennie

Kontakt:gg 47625245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz przegrane niecałe 6 godzin. Dobij godzinki i poproś kogoś z administracji o otarcie tematu.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...