Skocz do zawartości
Maxi King

[PRZYJĘTY]King is back

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maxi King

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): myślę, że większość może jeszcze pamiętać jak adminowałem na serwerowni

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 4 lata ?

 

Steam / NonSteam: Stema

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Maxi%20King/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!: Mam więcej czasu na grę i postanowiłem powrócić na okres wakacji w którym admin jest na wagę złota ^^ w mojej długiej karierze admina wydaję mi się, że nie miałem żadnej skargi.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: wyrobię normy związane z posiadaniem owej funkcji

 

Kontakt: poprzez forum

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracza oczywiście pamiętam, często z nim grałem mieszańce/czasem na codzie.

 

 

 

Nadrób aktywność(myślę, że to nie problem w wakacje).

 

 

 

Jestem za daniem szansy. Jestem pewien, że ta funkcja jest dla niego. Powodzenia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane uczucia masz słabą aktywność, ale jesteś ogarnięty dobry kandydat na admina tylko ta aktywność...

 

Ale masz moje tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze Cię kojarzę z 2012 roku jak grałem.. Nie wiem czy to Ty ale cóż.. Nie no.. Powinieneś dostać szanse, dobrze się spisywales wiec masz moje TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK , ponieważ na serwerze nie sprawiasz problemów , nie wdajesz się z głupie zaczepki , posiadasz steam , spełniasz wymagania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...