Skocz do zawartości
Gość

[UB]Ban za Wh bez SSow

Rekomendowane odpowiedzi

AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'MASZ WH ? DOBRZE ZE SIE PRZYZNALES :)'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:5891490'

[AMXBans] Your IP: '82.177.65.99'

 

 

Dostalem bana za wh bez ssow.

 

Prosze o UB

 

Uzasadnienie: Ustawilem sobie bind w konsoli " Mam wh i dobrze mi z tym " czy cos takiego :D , a admin mnie sprawdzal ,po czym dostalem bana za wh bez screenshotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban jest uzasadniony , dlaczego miałbym Ci robić SS skoro ewidentnie miałeś WH?

 

+ Plus jest taki że zgłosiło Ciebie 5 osób za właśnie posiadanie nielegalnego oprogramowania WH :)

 

Dowodów żadnych nie posiadam iż autor tematu a za razem osoba zbanowana posiada WH...

 

Jedyną motywacją moją do definitywnego zbanowania delikwenta był fakt że tyle osób go zgłosiło w tak szybkim czasie pomiędzy

 

jedną mapą a drugą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ze ktos potrafi grac , to nie znaczy ze posiada wh .Gram na tak wysokim poziomie gry , miedzy innymi Esl o ile wiesz co to jest . Trzeba bylo zrobic ssy .

 

 

 

Dostalem nieslusznie bana , admin nie mial zadnych dowodow . To ze mnie zglaszalo wiele osob to nie znaczy ze posiadam wh. 

 

 

 

 

 

 

 

Prosze o UB. ;)

 

 

 

Nastepnym razem pomysl zeby zrobic ssy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ban jest uzasadniony , dlaczego miałbym Ci robić SS skoro ewidentnie miałeś WH?

 

+ Plus jest taki że zgłosiło Ciebie 5 osób za właśnie posiadanie nielegalnego oprogramowania WH :)

 

Dowodów żadnych nie posiadam iż autor tematu a za razem osoba zbanowana posiada WH...

 

Jedyną motywacją moją do definitywnego zbanowania delikwenta był fakt że tyle osób go zgłosiło w tak szybkim czasie pomiędzy

 

jedną mapą a drugą :)

 

 

Ty sobie kpisz? Już za samo to powinieneś stracić admina. 

 

 

 

Co do bana. Pozwolę sobie obejrzeć demko i wtedy zadecyduję czy będzie Ub czy nie. 

 

 

 

Ciężko mi to dobrze ocenić więc tak jak napisał jar|luki proszę o rozpiskę wykonaną przez admina, a wtedy dokładniej bym się przyjrzał(wiele akcji które widziałem to były typowe skany jak np. z bramy środek na ciemnie) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rzeczywiście ban nie słuszny a odnośnie osoby zbanowanej / autora to pisaliśmy już na STEAM odnośnie tej kwestii i dogadaliśmy się że to nieporozumienie...

 

W imieniu swoim przepraszam za błąd za mojej strony jako admina danego serwera , nie powtórzy się już taka sytuacja przynajmniej tyle mogę zaręczyć :)

 

Także w imieniu osoby zbanowanej proszę o UnBana :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...