Skocz do zawartości
think!

[ZAMKNIĘTY]działania adminów po zbugowaniu rozgrzewki

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu wczorajszego i dzisiejszego dnia nie graliśmy na serwerze COD 200 prawie żadnej mapy wybranej przez nas (graczy) na serwerze. Powód jest taki, że ciągle rozgrzewka jest zbugowana. Każdy admin obecny na serwerze zmienia na mapę dowolną wówczas, nawet nie próbując zresetować istniejącej. W konsekwencji cały czas gramy tylko to, co pasuje adminom, zdanie 28 osób na serwerze się kompletnie nie liczy.

 

 

 

I tu moja propozycja, by admin, który jest obecny na serwerze przy zbugowanej rozgrzewce, wziął pod uwagę zdanie prawie 30 osób i jeśli dana mapa jest zbugowana, spróbował ją chociaż RAZ zresetować. Jeśli to nie podziała to wypadałoby chyba dać VOTE z trzema mapami (nawet jeśli są wybrane przez admina to mamy wówczas choć malutki wybór i jakikolwiek wpływ na to, co gramy).

 

 

 

Proszę o rozważenie tej kwestii, mam nadzieję, że nie będzie to kolejny temat, który przejdzie bez echa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rowniez o tym wczoraj pisalem i niby nie mozna usunac rozgrzewki a jesli sie zbguuje wytsraczy napsiac do admina... smiechłem

 

co do propozycji jestem na tak rowniez nie lubie gdy admin zmienia mape na jaka chce i ktorej nikt nie zna bez vote

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


admini niech piszą do mnie albo adonai siedzimy praktycznie przez caly dzien a jezeli nie to steam jest odpalony i jak przeczytany zresetujemy serwer po czym zeby nie lecialo dd2 admin ma obowiazek zmiany mapy na wybrana wczesniej przez graczy dla mnie sprawa prosta wiec nie rozumiem dlaczego tak sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

zresetujemy serwer po czym zeby nie lecialo dd2 admin ma obowiazek zmiany mapy na wybrana wczesniej przez graczy

 

 

 

 

 

 

czy admini wiedzą o tym obowiązku? bowiem wielokrotnie, pomimo licznych próśb po resecie serwera gramy d2, sam choćby dziś prosiłem o zmianę na mapę, która została wybrana przed upadkiem serwera (było to eldorado, która wcale nie jest często grana). prośba nie została spełniona, wręcz została olana, bo admin nie raczył nawet słowem odpisać i graliśmy d2 do znudzenia 10ty raz danego dnia.

 

 

 

-

 

I czy naprawdę można prosić by admini po zbugowanej rozgrzewce dawali nam VOTE, a nie zmieniali na to, w co aktualnie mają ochotę zagrać? Ostatnio bugi rozgrzewki zdarzają się tak często, że naprawdę to staje się wyjątkowo uciążliwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze gdy mapa się zbuguje ponowna zmiana na ta sama mapę nic nie da będzie ona zbugowana na 90 % .Admini wiedzą ze gdy zbuguje sie mapa maja napisać do kogoś kto może zresetować serwer ,lecz jest możliwość ze danej chwili nikogo nie będzie nikogo z uprawnieniami do zresetowania serwera.Co do wyboru mapy przez graczy macie racje powinniście mieć opcje wyboru ,lecz jak wiecie na rozgrzewce nie wolno używać broni a gdy zrobi się takie vote to ono chwile trwa i wtedy się robi bałagan na serwerze zaczyna się latanie z bronią i wgl nie wspominając ze mapy w vote wam się nie podobają bo najlepiej żeby było tam dd2 i assault a potem jest płacz ze znów dd2 .Admin po zresetowaniu powinien zmienić mapę na która która była przed zatrzymaniem serwera  ,adminom zostanie to przypomniane .Nie trzeba tu robić zbędnego vote będzie grane to co było przed zatrzymaniem .W przypadku gdy nie będzie kogoś kto może zresetować serwer admini będą dawać vote z mapami do wyboru .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...