Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]ProfesorPOLSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Profesor[POLSKA]

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): posiadam 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 ( miałem długą przerwę szybko się ogarnę )

Staż w CS-sie: 4 lata

Steam ID: (Brak) 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Profesor%5BPOLSKA%5D/185.36.170.7:27028/

Dlaczego TY .!: Jestem osobą bezkonfliktową, jeśli ktoś mi ubliża jest bardzo śmieszny gdyż nie reaguje na takie rzeczy tym samym nie schodzę do poziomu owego człowieka. Często gram na serwerze, jestem bardzo miłą i kulturalną osobą niestety nie mam steam (proszę mnie nie skreślać przez to jestem człowiekiem z twardym tyłkiem i miękkim sercem nie używam czitów ! HONOR !!). Posiadam  świetny kontakt z graczami, można spytać adminów z owego serwera oraz graczy. Cel tępienie graczy którzy łamią regulamin pisanie im epitafium , gdyż często gram i brakuje adminów którzy by pilnowali porządku, oczywiście według mnie. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie jestem osobą uczącą się i zdobywająca kwalifikację zawodowe, co nie oznacza że gram kilka minut dziennie 

Kontakt: 5573725 sądzę, że w obecnej chwili kontakt gg wystarczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Brak Steam'a.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...