Skocz do zawartości
Gość

Skarga na zgrywus/unnamed czy jak mu tam

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z TS:Zwierz.

 

2. Kto zawinił / problem:zgrywus/unnamed

 

3. Opis sytuacji / problemu:Siedzialem sobie na kanale ze Spalonym i gadalismy sobie po czym przyszedl ten konfident i naskarzyl aquaxowi ze "niby" robilem reklame sieci innej gdzie dostalem perma. Spalony poszedl do Aquaxa i potem znowu dostalem bana na 1h za wyzywanie tego "unnameda" gdzie takiej sytuacji wgl nie bylo.. Jak bedziesz banowac na slowo innej osoby to naprawde 3/4 osob bedzie z banem za darmo bo wgl takiej sytuacji nie bylo !.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie to jest daremne , ze pojdzie sobie takie cos do Admina naklamie a inny bez winy zostaje zbanowany... Prosilbym rowniez o ukaranie tego zgrywka czy jak on tam sie zwie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie ma dowodów , wy nie macie dowodów na mnie , nie jestem moderatorem ts3 to poco ta skarga? 

 

 

 

 

Prosimy administratora o nicku "aquax" o wypowiedzenie się :):P

 


 

a tak serio, z tego co słyszałem nikogo nie wyzwałeś i to zgrywek Cię wrobił. Dla mnie skarga słuszna.

 

 

 "Jak bedziesz banowac na slowo innej osoby to naprawde 3/4 osob bedzie z banem za darmo bo wgl takiej sytuacji nie bylo !. "

 

Słyszałeś ale dowodów nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgrywek, nie bądź za mądry, bo argument, że oni nie mają dowodów i ty ich nie masz nie uchroni cię przed karą, jeśli rzeczywiście poleciałeś z płaczem i nawymyślałeś. Osobiście dopilnuję, aby sprawa została wyjaśniona. Nie jesteś moderatorem TS3, ale jesteś administratorem na serwerach, a dla osób, które kłamią w naszych szeregach miejsca nie ma. Mam nadzieję, że na wyjaśnieniu tego zamieszania bardziej będzie zależało tobie niż mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aha , czyli ok już nie będe "konfidentowa" jak ktoś będzie inną sieć reklamował , spoko, ja go nie wyzywałem , JN$RR cały czas siedział wyciszony i nic nie słyszał więc czemu się wypowiada? Ja typa nie wyzywałem , jak za 1 razem dostał bana na 7 dni nie bana , to wbił na kanał i zaczoł mnie wyzywać , ja nikogo nie wyzywałem . Poszedłem do aquaxa bo sobie nie życze żeby ktoś mnie wyzywał. Dostał bana na 1 godzine i złożył skarge? Jest to jakiś sens?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgrywek z tego co pamietam po tym jak dostał ub to on wbil pierwszy do mnie, potem ty wbileś i sie smiales z niego.

 

Wiec nie pasuje mi to:

 

'' (...) to wbił na kanał i zaczoł wyzywać.''

 

A tak wgl. pisze się "Zaczął" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Aha , czyli ok już nie będe "konfidentowa" jak ktoś będzie inną sieć reklamował , spoko, ja go nie wyzywałem , JN$RR cały czas siedział wyciszony i nic nie słyszał więc czemu się wypowiada? Ja typa nie wyzywałem , jak za 1 razem dostał bana na 7 dni nie bana , to wbił na kanał i zaczoł mnie wyzywać , ja nikogo nie wyzywałem . Poszedłem do aquaxa bo sobie nie życze żeby ktoś mnie wyzywał. Dostał bana na 1 godzine i złożył skarge? Jest to jakiś sens?

 

 

Dalej brnij w te swoje klamstewka no dalej naklam ! ja Cie wgl nie wyzywalem tylko Cie nazwalem konfidentem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W takim razie poco ty też kłamiesz ? Że ja niby ciebie wyzywałem ? Nie rozumiem tego. 

 

 

 

 

Zacznij uzywac mozgu czy co tam masz... Czy ja pisze ze Ty mnie wyzywales ?

 

 

 

@@Aquax moze sie wypowiesz ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To poco ta skarga? I czemu na mnie? Ja cie banowałem?

 

 

 

 

Nie Ty naklamales Aquaxowi a ja dostalem przez Ciebie bana :) Mysle ze siec nie potrzebuje takich dzieci jak Ty co klamia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze dostałeś bana na tydzień , nie na zawsze. Reklamowałeś i mnie zapraszałeś na ten swój serwer JailBreak. Nie udowodnie ci tego bo nie mam jak , no ale jednak reklamowałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po pierwsze dostałeś bana na tydzień , nie na zawsze. Reklamowałeś i mnie zapraszałeś na ten swój serwer JailBreak. Nie udowodnie ci tego bo nie mam jak , no ale jednak reklamowałeś.

 

 

Po 1. Nie zapraszalem Ciebie tylko rozmawialem z Damianem sobie o serwerze jailbreak co chyba nie jest zabronione

 

Po 2. Jak dorosli rozmawiaja to Dzieci siedza Cicho , a nie wpierniczaja nosa w nie swoje sprawy

 

Po 3. Rozmowa o serwerze to jest reklama ? No chyba nie ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

"Po 2. Jak dorosli rozmawiaja to Dzieci siedza Cicho , a nie wpierniczaja nosa w nie swoje sprawy"

 

Hahaha , fajnie masz w głowce naryte.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

"Po 2. Jak dorosli rozmawiaja to Dzieci siedza Cicho , a nie wpierniczaja nosa w nie swoje sprawy"

 

Hahaha , fajnie masz w głowce naryte.

 

 

 

 

Odezwal sie ten co konfituruje , klamie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...