Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na gracza Czochrany

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:20:40-20:48

Nick admina/gracza, który zawinił: Czochrany Bober

Dowody: zrobilem ss'a ale nie moge go znalezc ale z drugiej strony admin All That Remains moze potwierdzic

Świadkowie: Marchewka, Grube, Koksik, Admin- All That Remains

Uzasadnienie: Przede wszystkim witam serdecznie. Dzis w godzinach wieczornych zaobserwowalem zuchwale zachowanie gracza Czochrany Bober. A wiec let's go: Zaobserwowalem jak gracz wymieniony powyzej blokowal dostep zombie do gracza. Od razu zwrocilem mu na to uwage, najlepsze jest to ze to nie pierwszy raz kiedy widze jak ten gracz blokowal. Oczywiscie nie mam na to dowodow ale mozecie mi wierzyc na slowo lub tez nie ale za przeproszeniem nie mam po co oklamywac administracje. Chcialbym zauwazyc iz zaczalem grac na mapie zm_westwood i nagle wydarzylo sie cos nieoczekiwanego. Gdy zwrocilem sie do Czochranego Bobra o blokowanie zombie,powiedzialem (przez micro) iz bede sie staral aby zostac adminem na tym serverze aby takie osoby jakie On prezentuje nie mogly grac na danym serwerze. Gracz odpisal mi na sayu "Avangarda ty nie mozesz zostac adminem na tym serverze bo jestes 0". Przy calej zaistnialej sytuacji byl obok mnie admin All That Remains i ogladalismy mecz (mundial), gdy mu o tym powiedzialem wszedl na cs'a, i chcial zbanowac owego gracza lecz Czochrany gdy zobaczyl ze wbija admin natychmiast sie wylogowal, wiec niestety obeszlismy sie smakiem razem z Tomkiem poniewaz nie moglismy go zbanowac :/                        Skarga ktora wnioslem polega na obrazie oraz na "niewykonywaniu celow"

 

 

 

Wielokrotnie rozmawialem z graczem a zarazem adminem: Guyver: na temat wymienionego wyzej gracza.

 

Prosze tylko o jedno, nie pozwolmy aby na serverze istniala samowolka poniewaz gracze bardziej dojrzali sie po prostu bulwersuja.

 

Jak dla mnie Pan Bober powinien zostac w jakis sposob ukarany, powiedzmy 2h bez dostepu na server a jezeli jego zachowanie sie powtorzy to od razy kare zwiekszyc. A na koncu ban permanentny aby wiecej na porzadnym serverze nie bylo nie odpowiednich osob.

 

 

 

Dziekuje za uwage

 

Z powazaniem Maciek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszedl na cs'a, i chcial zbanowac owego gracza lecz Czochrany gdy zobaczyl ze wbija admin natychmiast sie wylogowal, wiec niestety obeszlismy sie smakiem razem z Tomkiem poniewaz nie moglismy go zbanowac :/

 

Polecam użyć komendy amx_last i zbanować przez konzolę ;) (amx_ban "0" "sid/ip" "powód")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli mowicie ze musze miec dowod w postaci ss'a? Czy tez wystarczy iz jest pare swiadkow zaistnialej sytuacji i mozna po prostu zbanowac Czochranego Bobra? W sumie skoro admin widzial na wlasne oczy co sie dzieje i co On wyprawia to wnioskuje iz ss jest w tej sytuacji zbedny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też grałem w tym czasie na serwerze i widziałem zaistniała sytuacje...Gracz Avangarda zaczal przez mikro nadawać na Czochrany Bober że jest taki i owaki przy tym obrażajac, także bana powienien dostać Avangarda za rozpoczecie kłótni. A co do świadka admina to gracza All That Remains nie bylo w tym czasie na serwerze, wszedl dopiero po skardze jego kolegi Avangardy wiec nie mógł być świadkiem gdyż nie było go na  serwerze. Gracz Avangarda jest bardzo nie kulturalny i wulgarny wiec nie dziwie sie wcale Czochranemu . Tyle w temacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Number co ty tworzysz? od kiedy ktoś jest banowany na zasadzie "ktoś poświadczy" wg twojego toku rozumowania znajde 3 ,4 osoby które mi coś poświadczą i połowa ludzi jutro wyleci z aimem dlatego prosze o dostarczenie dowodów wystarczy 1 ss jak jestes obrazany i gracz otrzymuje bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 Gracz odpisal mi na sayu "Avangarda ty nie mozesz zostac adminem na tym serverze bo jestes 0". Przy calej zaistnialej sytuacji byl obok mnie admin All That Remains i ogladalismy mecz (mundial), gdy mu o tym powiedzialem wszedl na cs'a, i chcial zbanowac owego gracza lecz Czochrany gdy zobaczyl ze wbija admin natychmiast sie wylogowal

 

 

 

 

 

Jak sie gra w te karabiny, przeczytaj uwaznie co napisalem powyzej... czytanie ze zrozumieniem to podstawa podczas wypowiadania sie na forum. Jezeli tego nie rozumiesz to postaram sie napisac troszke latwiejszym jezykiem. RAZEM Z ALL THAT REMIANS PILISMY PIWO I OGLADALISMY MECZ PODCZAS KTOREGO GRALEM W CS'a, PILEM PIWO I OGLADALEM Z "ALLEM" MECZ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, HLTV nie wyciągnie bo niestety nie śmiga z dzisiejszego dnia.

 

 

 

Jak widać ss'a też nie ma. DO tego nie wiadomo czy jest jakiś SiD bądź ip także zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...