Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][FFA] Spr!Te ban bez ssow

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Spr!Te

Godzina, data zdarzenia: 8 minet temu 16:20

Mapa: cs_italy?

STEAM_ID / IP: 81.190.250.152 '

Uzasadnienie:  Dostałem bana bo jestem dobry. nauczcie adminow robic ssy. To juz 2 raz jak musze sie tu fatygowac bo brak ssów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


walker ty jestes adminem ffa? ;o dobrze wiedziec, pewnie i ty mi bana dales lobuzie!

 

 

Niech ktos to rozpatrzy wreszcie bo grac mi sie chce a gram tylko u was.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś 5 ssów ode mnie, więc to troche dziwne że ich niby nie masz i to 2 raz, tym razem ci się pewnie nie uda dostać UB ; )

 

 

 

Po za tym istnieje opca edytuj, nie pisz post pod postem : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiedzialem ze istnieje opcja edytuj, bo jej nie potrzebuje. Kartek nie marnuje a wiecej postow to i moze w koncu jakas osoba decyzyjna zajrzy i powie co robic.

 

W odpowiedzi na twoja odpowiedz odpowiaam ze nia mam zadnych ssow. Albo nie zrobiles, albo nie umiesz albo nie wiem ale w żadnym folderze z csa nie mam twoich ssow.  Sprawdz w logach ze nie umiesz robic ssow. Albo ja nie umiem sprawdzac. Ale tam gdzie sa zawsze tym razem ich nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku... Niedawno dostałem admina i ani razu nie zbanowałem na tej sieci kogoś nie robiąc mu ss'ów to po 1 . Po 2 nie wmawiaj mi że nie potrafie robić ss'ów gdy lepiej je robie niż ty grasz w cs'a :o . To tyle z mojej strony poczekamy na UB Team bądź H@ niech sprawdzi w logach czy zrobiłem, a za kłamstwo powienieneś dostać jeszcze bana na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako admin nie swiecisz przykładem, dlaczego próbujesz mnie obrazic? Tak sie zachowuje administrator ? Świeży... być moze.

 

 

dzieki WuTeEf, upwenilem sie tylko dzieki Tobie ze na pewno nie mam tych ssow. Mysle walker ze bedziesz musial mnie przeprosic jak okaże sie ze ch*ja wiesz i tyle samo umiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieki pos. teraz wszystko gra, zawsze jak dostawalem ssy byla nazwa mapy, zaraz wrzucam ssy. temat do zamkniecia z pozdrowieniami dla swiezyny

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...