Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Ups

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Ups

 

Godzina, data zdarzenia:ok 10:30

 

Mapa:nie pamietam nazwy

 

STEAM_ID / IP:78.28.19.13

 

Uzasadnienie:Proszę o UB ponieważ wszedłem co dopiero na serwer zabiłem kogoś kosą bo na cod mod 500k Klasa prosiak ma 1/1 z kosy i dostałem za to bana z powodem WallHack więc proszę o odbanowanie albo chociaż udowodnienie mojego wh skoro dopiero co wszedłem na serwer nie wiem czy Admin nie zna sięna ocenianiu wh czy coś ale bradzo bym prosił o Odbanowanie bo za nic bana sie nie powinno dostawać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawiło się małe zamieszanie ;)

 

 

 

Demko:

 

http://www73.zippyshare.com/v/faUy9qzY/file.html

 

 

 

Rozpiska

 

11:18 wyczekuje (jakby wiedział ze tam jest gracz)

11:29-11:31 (Dziwna akcja niby nie wiedział, ze tam są gracze ale jak jeden wychodzi tak odrazu go zabija)

 

11:39- idzie w stronę graczy (których nie widać)

 

12:01 jakby patrzył przez ściane

13:35 zabija i wycofuje się jakby wiedział ze snajper go obserwuje (Jak snajper zabija innego gracza odrazu leci w stronę snajpera wgl snajpera nie widział) 

 

 

 

Co do pingu normalny miałeś, nie klatkowało Cię?  Oraz nie wiem jakim cudem Ty tam widzisz ping :)

 

 

 

Tutaj masz jak gracz tłumaczy się, że grał czysto bo ma steam, miał mało fps, grał na lapku itp..

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/81946-ub/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tu pojawiło się małe zamieszanie ;)

 

 

 

Demko:

 

http://www73.zippyshare.com/v/faUy9qzY/file.html

 

 

 

Rozpiska

 

11:18 wyczekuje (jakby wiedział ze tam jest gracz)

11:29-11:31 (Dziwna akcja niby nie wiedział, ze tam są gracze ale jak jeden wychodzi tak odrazu go zabija)

 

11:39- idzie w stronę graczy (których nie widać)

 

12:01 jakby patrzył przez ściane

13:35 zabija i wycofuje się jakby wiedział ze snajper go obserwuje (Jak snajper zabija innego gracza odrazu leci w stronę snajpera wgl snajpera nie widział) 

 

 

jakbyś przyjrzał sie dokładnie to byś wiedział czemu mogło tak widać miałem ping ponad 400 i mnie klatkowało a na następny raz to się patrzy dłużej bo grałem nie raz z wieloma Adminami HehHeh Raport i inni i jakoś sami sa świadkami ze zadnego wallhacka nie mam ze czasem mi skoczy ping mi przycina a u cb jest normalnie to nie znaczy ze cos mam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zatym mam doświadczenie w byciu Adminem bo byłem nim na nie jednym serwerze i jeśli dobrze mi się zdaje nie ocenia się tak ordrazu bo zdobyłem 1 kila i zaraz mnie zabili tylko się obserwuję osobę czy ma wh 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak nie to proszę bardzo popytajcie Raporta HehHeh grali ze mną nie raz i jakoś żaden nie oskarżył mnie o wh chodź pewnie nie raz mnie obserwowali

 

 

Nie pisz postu pod postem masz opcje edytuj.

 

 

 

Kolego HeheH to ja ;)

 

Żaden nie oskarża bo nie po to mam'y admina aby kogoś oskarżać ... My jesteśmy po to aby sprawdzać ;)

 

 

 

Spokojnie demko najlepiej, żeby obejrzało więcej osób bo zdania są różne ;)

 

 

 

 

 

Tak przy okazji dopiszę...

 

 

 

10. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)

 

 

 

 

 

 

 

@Edit

 

Po pierwsze obrażasz mnie twierdząc, że zmieniam mapy jak  "Popier*******ny"   <<<-- Tutaj proszę +1

 

 

 

  1. Zabronione jest wyzywanie innych użytkowników forum!

Po drugie Złóż skargę (Pamiętaj bez dowodów to troszkę lipa) 

 

 

 

Hmm to, ze na cod 500k są crashe to Administracja wie ;)  Co do komend możesz zerkać do Amxbans i sprawdzisz ile  osób dzienne dostaje bany albo Ci mogę wysłać na PW demka ;)

 

(I nie wiem co ma znajomość AMX do zmieniania mapek ? wytłumacz mi to :D)

 

 

 

@Edit2

 

Nie no ja już nie mogę :D  Grając na grafice Software łamiesz Regulamin (Jako gracz z klasą Premium powinieneś troszkę poczytać Regulaminu)

 

Poczytaj czym różni się  Grafika Software od Wall Hacka i wtedy pisz ..

 

To, ze nie możesz ustawić odpowiedniej grafiki to Twój czy mój problem?  To, że ja pobiorę AIMA (a Ty nie bo Tobie nie pójdzie.. ) zwalnia mnie z regulaminu ?  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie pisz postu pod postem masz opcje edytuj.

 

 

 

Kolego HeheH to ja ;)

 

Żaden nie oskarża bo nie po to mam'y admina aby kogoś oskarżać ... My jesteśmy po to aby sprawdzać ;)

 

 

 

Spokojnie demko najlepiej, żeby obejrzało więcej osób bo zdania są różne ;)

 

 

skoro tak to czemu nie raz grałeś ze mną na Serwerze zmieniasz mapy jak popierdolony i jakoś wcześniej nie dałeś mi bana o wh tylko grałeś normalnie wiedzac ze gram klasa premium nie raz i ciebie zabijalem ale widze ze sie nie znasz na Administracji bo po 1 Admin nie moze co chwile zmieniac mapy jak to robisz ty glosowania po 2 nie reagujesz na u@ że ktos gra na komendach itp wiec nie wiem co z cb za Admin skoro widocznie banujesz tylko po to by miec ulatwienie w grze jak dla mnie nie powinienes byc Adminem bo nic sie na nim nie znasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie pisz postu pod postem masz opcje edytuj.

 

 

 

Kolego HeheH to ja ;)

 

Żaden nie oskarża bo nie po to mam'y admina aby kogoś oskarżać ... My jesteśmy po to aby sprawdzać ;)

 

 

 

Spokojnie demko najlepiej, żeby obejrzało więcej osób bo zdania są różne ;)

 

 

 

 

 

Tak przy okazji dopiszę...

 

 

 

10. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)

 

 

 

 

 

 

 

@Edit

 

Po pierwsze obrażasz mnie twierdząc, że zmieniam mapy jak  "Popier*******ny"   <<<-- Tutaj proszę +1

 

 

 

  1. Zabronione jest wyzywanie innych użytkowników forum!

Po drugie Złóż skargę (Pamiętaj bez dowodów to troszkę lipa) 

 

 

 

Hmm to, ze na cod 500k są crashe to Administracja wie ;)  Co do komend możesz zerkać do Amxbans i sprawdzisz ile  osób dzienne dostaje bany albo Ci mogę wysłać na priv

 

 

czyli skoro jak ja gram klasa Prosiak gdzie kestem nie widzialny na kosie inny mnie widzą i wgl bo mają grafike Sotfware jak ja bo niestety po aktualizacji z windowsa 7 na windows 10 nie moge ustawic grafiki OpenGl to oznacza że mamy wh ?? naprawdę brawo spostrzegawczości 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...