Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga - admin/admini bez rozumu

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 10-06-2014 godz 21:45

Nick admina/gracza, który zawinił: nie wiem

Dowody:

Świadkowie:

Uzasadnienie:

 

 

 

Panowie, decydujący o tym co dzieje się na serwerze. To co czasem się tam dzieje, zakrawa o paranoję. Niektórzy admini to jakieś niespełnione życiowe dzieciaki, które swoje frustracje przelewają chyba do świata gier, gdzie czują, że są kimś, coś znaczą - i za wszelką cenę, próbują to innym udowodnić.

 

 

 

Ja rozumiem panującą na serwerze zasadę, iż na respie terro przebywać można do czasu 1:00. Ale niestety osoby mające admina, a brak rozumu - nie wiem czy z nudów, czy dlatego że sami zginą i narasta w nich frustracja, wrzucają wszystkich do jednego wora - skoro czasu mniej niż minuta, a ty siedziesz na respie - to znaczy, że nie stosujesz się do regulaminu.

 

 

 

Na nic zdaje się pisanie takiemu mało rozumnemu człowiekowi, że jeśli wycofuję się z B, to siłą rzeczy robię to przez respa, a jeśli słyszę, że przeciwnik już na nim jest, to logiczne, że nie wyskoczę na niego jak cymbał, tylko użyję rozumu (którego tym adminom brak) i spróbuję rozegrać to sposobem, żeby dać sobie szansę. Bo to chyba logiczne, że nie będę kierował się zasadą zakazu przebywania na respie w takiej sytuacji, tylko postaram się zrobić wszystko, żeby rozstrzygnąć taką sytuację na swoją korzyść. Poza tym - z jakiej racji i po jaką cholerę CT atakują ? Chyba mapa de_ do tego nie służy, a to tworzy później pretensje o takie sytuacje. Wystarczy siedzieć z dupą przy bsach i jeśli terro się tam nie znajdą, to rundę wygrają CT, będzie kaska, zachowane życie - proste !!

 

 

 

Rozumiem, że jeśli admin zginie i widzi typowo schowanego typa, może upomnieć, zareagować. Ale niestety dyskusja z takim typem mija się z celem, bo ja sobie nie pozwalam na serwerze, żeby głupota adminów stała się nadrzędna w jakiejkolwiek dyskusji i nie dam się stłamsić, tylko dlatego, że jeden lub drugi może dać bana, żeby pokazać kim to on nie jest.

 

 

 

I właśnie w takiej dyskusji, gdzie zaleciłem inteligentowi użyć rozumu, otrzymałem bana na 30 min z powodem "użyłem". Panowie, serwer nie jest w większości waszą własnością, więc przestańcie się wywyższać, bo obawiam się, że w życiu realnym jesteście zwykłymi pioneczkami.

 

Przykre jest to, że takie osoby utrudniają grę i sprawiają, że człowiek do serwera się zniechęca.

 

 

 

Dlatego raz jeszcze gratuluję temu spryciarzowi takiego potraktowania mnie, pewnie teraz bardzo się cieszy, że przed zaśnięciem stał się bohaterem w swoim domu. I pewnie bardzo żałuje, że rano będzie musiał spakować plecak, wziąć kanapki i iść do szkoły, bo w tym czasie nie pokaże swojej wielkiej władzy.

 

 

 

Żałosna jest postawa niektórych tych zakompleksionych dzieciaków.

 

 

 

Z pozdrowieniami dla tych normalnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widziałem tej konkretnej sytuacji, ale mogę potwierdzić że niektórzy mają problemy z myśleniem w tej grze i czasem rozdają slaye całkowicie bezpodstawnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja widziałem i to ode mnie dostałeś bana. Siedzisz na respie TT dłużej niż zakłada regulamin, zostałeś zgładzony i jeszcze masz wątpliwości obrażając nas. Ciesz się, że mam dobry humor, gdyż w innym wypadku bana przedłużyłbym Ci bez zastanowienia za bezsensowną i kolejny raz obrażającą nas skargę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja widziałem i to ode mnie dostałeś bana. Siedzisz na respie TT dłużej niż zakłada regulamin, zostałeś zgładzony i jeszcze masz wątpliwości obrażając nas. Ciesz się, że mam dobry humor, gdyż w innym wypadku bana przedłużyłbym Ci bez zastanowienia za bezsensowną i kolejny raz obrażającą nas skargę. 

 

 

 

 

Regulamin nie obowiązuje w opisanej przez gracza sytuacji:

 

 

 

"jeśli wycofuję się z B, to siłą rzeczy robię to przez respa, a jeśli słyszę, że przeciwnik już na nim jest, to logiczne, że nie wyskoczę na niego jak cymbał, tylko użyję rozumu i spróbuję rozegrać to sposobem, żeby dać sobie szansę."

 

 

 

Jak komuś się chce można zobaczyć demo HLTV i sprawdzić czy admin popełnił błąd, czy gracz siedział przez całą rundę koło respa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ściągaj demko i oglądaj, życzę miłego seansu. A jeśli nie będziesz miał racji :D będę przeszczęśliwy, gdyż nie będąc stroną konfliktu ani też świadkiem sytuacji zabierasz głos. Czekam na rozpiskę. Inną sprawą jest fakt dania bana za obrazę a nie za kampienie na respie. Ale co tam, masz wiele do powiedzenia w sytuacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...