Skocz do zawartości
Gość

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dlaczego chce złożyc podanie o Administratora już tłumacze dlaczego , ponieważ na serwerze rzadko można spotkac admina, który  kontroluje serwer a na Tym serwerze jest wielu graczy, którzy nie przestrzegają regulaminu, ale do rzeczy  :)

Mam na imię Dawid.

Nick:RaZz

Wiek: 17 lat skończone 

Doświadczenie (w byciu adminem) Oj już nawet nie wiem ile razy, miałem admina na różnych serwerowniach. Zaczynając od FFA, kończąc właśnie na COD. Miałem bardzo wielki styk, z różnego typu czitami. Potrafię rozpoznać dobrego, doświadczonego gracza, od gimbusowatego cziterka z crackowanym hl1 (myślącym, że jak wrzuci ejsa na yt, to go będą szanować - ale to tak swoją drogą).

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że moja znajomość AMX nie jest jakąś wielką, natomiast jest wystarczająca do bardzo dobrego, i ogarniętego adminowania. Potrafię obsłużyć amxmodmenu, a także znam każde przydatne komendy admina, do sprawnego i szybkiego adminowania. Sumując, moją wiedzę w praktyce na temat amxx oceniam na 5,5.

Staż w CS-sie: Myślę, że około 4 tygodni już będzie, odkąd pierwszy raz wszedłem na COD 500K. Gram tutaj, ponieważ na wcześniejszej serwerowni byłem około pół roku - po tym czasie zostałem zbanowany, i musiałem szukać innego "domu".

Steam / NonSteam: "RaZz" 61 STEAM_0:1:35183877 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://ifotos.pl/zob...uJ_epewrwa.JPG/

Dlaczego TY .!:Może ujmę to w inny sposób. Ten admin nie będzie dla mnie, ale dla całego serwera. On nie jest moim przywilejem, lecz waszą pomocą. Czasami niektórzy mieli ze mną spinki, lecz Ja w głębi duszy, jestem dobrze poukładanym człowiekiem, szanującym siebie i innych. Jak wszyscy wiemy, niedługo będą ferie. Admini wyjeżdżają, wracają, znów wyjeżdżają i nikogo nie ma. Na serwerze robi się straszny bajzel. Ciągłe obelgi, docinki, wyzywanie się wzajemnie graczów, doprowadza, tak i mnie jak i innych graczy do szału. Niektórzy nonsteamowi gracze, puszczają muzykę, przez którą porządni ludzie z nonsteamem nie mogę się skupić, porozumieć, ani w żaden sposób grać. Dziś nawet zaistaniała taka sytuacja, że złapałem 3 czitów na gorącym uczynku - 2 z nich miało sh, a 3 perfidnego aimbota. Dziś grając długo na serwerze, można było zauważyć, że w ciągu dnia jest horrendalnie mała ilość adminów. Ja sam widziałem tylko 2, i to 1 wszedł, gdy to zgłosiłem na forum.  Często się zdarza, że fatyguję się wejść na forum, i zgłosić to na shoutboxie, co czasami nie skutkuje, bo akurat nikogo nie ma. Tak, mam wady. Czasami szybko się denerwuję, ale też szybko staram się opanować i jakoś nie ukazywać swoich emocji. 2 razy się zdarzyło, że nerwy Mi puściły i niestety musiałem opuścić serwer z banem. Mam też wiele pozytywów, potrafię zachowywać się kulturalnie (co potwierdzają moje ostatni dni na serwerze), jestem rozważny, cierpliwy i sumienny. Teraz, ferie, gdy nie mam co robić, bardzo długo przesiaduję na komputerze, grając na COD'ach. Bardzo często się zdarza, że gram do późna w nocy. O co chodziło z tym przyjmowaniem wszystkiego na klatę ? Otóż jako człowiek uczący się na błędach, biorę sobie nie tylko pod uwagę te pozytywne opinie i rady. Rozmyślam, także nad tymi negatywnymi. Reasumując, chcę pomóc wam, jako dobry i sumiennie wypełniający swoje obowiązki admin, na serwerze COD 500K. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wydaje mi się , że czas który poswięce na grę to 5-6 h dziennie.

Kontakt: GG - 9992862, e-mail: [email protected], STEAM- RAZZ i oczywiscie na forum PW. Jeśli zajdzie potrzeba, podam numer telefonu.

 

Oczywiście, przepraszam za to niepoukładane podanie, lecz jest prawie 20 , mózg też chce odpocząć.

Wszystkie negatywy w stosunku do mnie, proszę pisać w tym temacie. Decyzję odnoście przyjęcia, proszę uzasadniać stosownymi i odpowiednimi argumentami. Nie chcę postu typu "NIE", nawet nie chcę tego samego "TAK". Proszę, aby wasze posty zawierały uzasadnienia, dotyczące waszej decyzji i wskazówek, zaleceń ukazujących moją postawę jako gracza i usera multi-head.pl

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam RaZz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5h-6h powiadasz? No niby masz 300min przegranych jednego dnia, zobaczymy jak pójdzie. Wychodzi mi że masz 22h przegrane, ale możemy przymknąć oko. Ładnie się rozpisałeś, masz steam'a, doświadczenie, wiek. 

 

 

 

Jestem na Tak. Potrzeba mi kogoś więcej na serwerze bo aktualnie jestem w praktyce sam. Można dać szansę na okres próbny 2 tygodni, żeby nie czekać aż spełni godziny na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wróciłeś, to fajnie. Ale pokaż też że zależy Ci na randze. Jeżeli Twoja będziesz spędzał czas na serwerze przez kolejne dni, nie tylko grając, ale też pomagając niwelować osób nieprzestrzegających regulamin serwera, czyli robiąc demko spalonych i pisząc do admina kiedy jest na serwerze na u@, wtedy będę na Tak z Twoim podaniem.

 

 

 

Piszę dlatego, ponieważ jeżeli dostaniesz admina, a po tygodniu znudzi Ci się serwer to nie ma potrzeby zawracać sobie głowy z tym podaniem. Jak już pisałem fajnie że wróciłeś, ale żeby to nie było tylko chwilowy zapał. Pokaż, że naprawdę Ci zależy na tej randze, mimo to że jest mało adminów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj Pos , nie dziwie się , ze ludziom nudzi się serwer jak wbicie 500k Lv zajmuje niecały 1 dzień , polecam zmniejszyc troche exp wtedy bedzie wszystko elegancko ;) Nie mogę do nikogo się zwrócic bo nie ma żadnego admina na serwerze a kręcenie demka i wstawianie go na forum jest bardzo czasochłonne ;)

 

Kompletnie zresetowac cały ranking, wyczyscisz wszystko i pomniejszyc o wiele więcej exp i wtedy zapewne bedzie wszystko szło zgodnie z planem , dodac jakieś ewentualne badziewia typu muzyczka itp i jakos interes bedzie sie krecil.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mówię, żę ludziom się serwer nudzi, tylko chodzi mi o to czy Twój zapał nie wyczerpie się po 2-3 tygodniach. Na serwerze widuje osoby które grały zanim jeszcze ja zaczynałem grać. Można zmniejszyć ilość zdobywanego expa, ale to nie jest dział na ten temat. Ten temat jest poświęcony tylko Twojej osobie i nic po za tym. Od innych tematów są do tego specjalne porobione działy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiejsza bardzo dobra aktywność to trochę za mało, próżno szukać twojej osoby na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni. Dobij godziny i przekonaj nas, że twoja dzisiejsza aktywność i sensowne pisanie nie jest jednodniowym impulsem. Jak będziesz spełniał wymagania zgłoś się do kogoś z administracji forum o otwarcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...