Skocz do zawartości
Gość

NBA - The Finals 2014. Miami Heat - San Antonio Spurs.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Cześć. Jestem ciekaw czy interesujecie się ligą koszykówki w USA, NBA. Jak wiadomo po "Game 1" w hali AT&T Center w San Antonio nie działała klimatyzacja i przez co zawodnicy grali w 30 stopniowej temperaturze na boisku ! Fenomenalna IV kwarta w wykonaniu zawodników Spurs, skurcz lewej strony Lebron'aa James'a doprowadziło do wygranej Spurs. W stanie rywalizacji jest 1:0 dla San Antonio. Finał powtórzył się z zeszłego roku gdzie Miami też grało z drużyną z San Antonio. W zeszłym roku Miami wygrało pierścień.[/align]

 

[align=center]Jak będzie w tym roku ? :D Ja osobiście jestem za Miami :) [/align]

 

 

 

A tutaj parę ciekawych akcji z Game One.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oby :D James na Game 1 się udwodnił jak to powiedział: 

 

 

Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Sądzę, że kibice obserwujący LeBron'a James'a, który nie może zejść z parkietu o własnych siłach mnożyli scenariusze, a jako ostatnie wytłumaczenie jego niedyspozycji podawali skurcz wywołany niedotlenieniem mięśni. Na szczęście finalnie to właśnie brak tlenu spowodował, że LBJ zmuszony był do zejścia z boiska.

 

"Moje mięśnie dostały skurczów w skali 10/10. Nie tylko lewa noga, ale cała lewa strona. W trakcie spotkania bardzo szybko traciłem energię. W budynku było ekstremalnie gorąco, wiesz, wszyscy to czuli, zarówno fani jak i zawodnicy. W przerwie piłem bardzo dużo, nawet zmieniłem uniform, aby pozbyć się wilgoci. Otrzymywaliśmy od sztabu worki z lodem i trzymaliśmy je na karku, okładaliśmy się zimnymi ręcznikami.To były nietypowe warunki. Nie grałem w takich warunkach od czasu szkoły średniej. Ostatecznie nie chcę jednak odbierać Spurs nic z tego co zrobili. Zagrali fantastycznie. Mieli świetny ball movement, zaliczyli około 30 asyst. Nawet mimo strat zagrali bardzo dobrze."

Z rozmowy z dziennikarzem wynika również, że James chciał wrócić na parkiet, ale nie pozwolił mu na to trener:

 

"Chciałem wrócić na boisko, ale Spo powiedział ?nie?. Wiesz, po trafieniu tego layupu przegrywaliśmy tylko dwoma punktami i mimo tego, że oni grali dobrze to mieliśmy wciąż szansę. Wiesz, po tym jak zszedłem odcięli nas. To było frustrujące oglądać mecz z ławki nie mogąc pomóc."

 

 

 

____________________

 

Edit

 

 

 

Doczekaliśmy się dzisiaj o 2 w nocy (Casu Polskiego) odbył się Drugi mecz finału NBA. Miami Heat vs. San Antonio Spurs 98-96 w stanie rywalizacji 1-1 .

 

Lebron w pierwszym meczu się odwodnił, a tutaj proszę jakie statystyki :D

Linijka meczu: LeBron James, 35 punktów w tym 3/3 za trzy, 10 zbiórek, 3 asysty. 

 

Z niecierpliwością czekam na Game 3 i Miami. Oby 2-1 dla MH :D

 

 

 

[align=center]A tutaj łapcie najlepsze 10 akcji z meczu :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

[align=center]

[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...