Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]mapka nuke

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o dodanie mapki  de_nuke na serwer jest już dosyć sporo stałych graczy więc myślę że pójdzie już na niej grać. No bo jak wiadomo nie jest to dobra mapka dla botków. 

 

Wiem że nawet jeśli pomysł zostanie przyjęty to i tak będziemy na nią czekać parę tygodni tak jak z nazwą serwa dalej nie zmieniona oraz z hltv ale może kiedyś ktoś doda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja popieram o dodanie mapki de_nuke na serwer bo to są 3 najpopularniejsze mapki w cs i przydała by się :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeszcze troche i mc bedzie wygladal jak na naszym nowym ffa :)

 

co do mapki nuke hmm niby jest duzo osob ale nie wiem czy mozna juz cos zmieniac jezeli gracze sa tylko wieczorami osobiscie bym z tym zaczekal z miesiac rozwina jeszcze serwer a pozniej kto wie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie!

 

Połączenie mapy dd2/inferno bardzo się podoba każdemu lecz jeszcze jedna mapa + to lekka przesada.Moim zdaniem odpada takie coś przecież serwer się rozkręca wiec po co robić kołomyje które nie wiadomo czy wypalą.

 

Jeżeli już to nowy serwer róbcie dd2/nuke ale nie wiem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jak już nie dd2/nuke tylko ESL  Maps.. ;) Jestem na Nie, gracze siedzą bo jest dd2/inf a bedzie d22/inf/nuke to pojdą proste..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie staramy się rozkręcić serwer, rankingi pokazują, że wszystko zmierza w dobry kierunku. Dopóki sytuacja się nie ustabilizuje eksperymentowanie nie jest zbytnio wskazane, wiemy to z własnego doświadczenia na przykładzie DD2+DM. Zapraszamy na serwer FFA/ESL MAP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...