Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Xtraordinary - only dd2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: Xtraordinary

Godzina, data zdarzenia: ok. 00:30

Mapa: dust2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):nie wiem gdzie macie hltv

STEAM_ID/IP cheat`era: STEAM_0:1:3202858

Uzasadnienie: Gościu zawsze celował z wyprzedzeniem obejrzyjcie sobie ta mapkę i poprzednią to zrozumiecie. Niestety nie wiem gdzie macie hltv dlatego nie dołączam (demka nie nagrałem bo grałem akurat). Czare goryczy u wszystkich przelał fakt, że walnął 11 fragów w tym 9 headów pod rząd... Zaczeli gracze coraz głośniej mówić że coś ma to się zmył. W każdym bądź razie gościa trzeba sprawdzić aby uniknąć wąpliwości i nieporozumień. Dzięki. :)

 

 

 

EDIT: http://speedy.sh/EKTb4/1i2Xtraordinary.dem.rar

 

 

 

P.S. Dzięki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki że musieliście tak długo czekać ale nie miałem czasu na obejrzenie sekunda po sekundzie i rozpiske; wolałem popykać :P

 

 

 

Demko nr 1:

 

 

 

- 02:09:00 - 02:34:14 - aim i wh czy tylko aim i łud szczęścia jak gościu tylko się wychyla i od razu heada za pierwszym razem?

 

- 06:06:00 - 06:12:00 - tu gra czysto nie widzi gościa za skrzynkami i za pierwszym strzałem nie trafia head'a

 

- 08:40:00 - 09:15:00 - oceńcie sami - nie wiem co mam o tym myśleć

 

- 12:45:00 - 13:19:63 - WTF?! j.w.

 

- reszte oceńcie sami; gościu nawet nie wiem skąd ma 2 he i 2 smoki skoro nikogo koło niego nie było żeby wziąść a na respa nie wracał żeby kupić a może to błąd...

 

 

 

Demko nr 2:

 

 

 

- 01:30:40 - 01:56:00 - aim? wh? fart?

 

- 06:20:00 - 07:00:00 - pierwsze wątpliwości takie na 99% czy jest czysty; w końcówce celownik cały czas na przedostatnim ct jak wchodzi do okna; oceńcie.

 

 

 

Po tych akcjach i coraz głośniejszych głosach innych, że coś ma zmył się. Czekam na decyzję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 demko

 

- 02:09:00 - 02:34:14  Aima tutaj wykluczam, w szczególności podejrzane jest to jak cały czas celownik trzyma prawie na tt wychodząc z B a także w 2:31 gdy wyczekuje strzela dosłownie w tej samej sekundzie co przeciwnik się pojawia

 

-06:06-takie pół na pół. Równie dobrze mógł zobaczyć, że koleś tam jest i od razu cofnąć celownik. Lata praktyki i refleks się wyrabia. Boli mnie ten celownik, który prawie cały czas ma na modelu TT'ka 

 

-8:40-tutaj mógł słyszeć, że przeciwnicy tam są. Trzeciego już na farcie mógł tą banią zabić 

 

-12:54-drugi HE rzuca widząc, że TT się zbliżył albo może to być fart chociaż bardziej skłonny jestem ku wh 

 

 

 

2 demko

 

-1:43- mógł wiedzieć, że ten wychodzi ale równie dobrze wyskoczył aby zaskoczyć przeciwnika, a, że zabił to po prostu ogarnia rozrzut 

 

-6:20-nie widzę żeby był na serwie już w tej minucie 

 

 

 

Ogólnie nie wiem czy te akcje wystarczą aby go zbanować ale po 1 demku(bo na 2 jest tylko chwilę na początku) nie jestem przekonany w kierunku wh i mam duże wątpliwości co do tego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...