Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Dwa zdania na temat sytuacji sprzed chwili...

Rekomendowane odpowiedzi

Więc... wbiłem na serwer, mapka dd2, ktoś tam zapłakał że ciagle tylko dd2, ktoś tam wybronił sytuację że jak jest dd2 to ludzie wbijają. no ale admin wkońcu strzelił vote na aim_map. ok, zmiana mapy na aim_map, płacz bo za mała mapa na 11 osób to ja się pytam po jakiego ch**a zmienił z dd2 to raz a dwa jeśli już zmienił to czemu na taka małą pierdołe jak aim_map? ale to nie koniec. płacz ze aim_map... no to vote na nuke... przeszło na nuke i pewnie tam dalej jest, nie wiem. zwróciłem uwagę adminowi żeby nie zmieniał map co po chwilę bo jednemu czy drugiemu graczowi się mapka nie podoba. dostałem bana na 3 minuty z powodem "ogarnij się"... 

 

 

 

ja wbijam na serwer po to zeby pograć a nie patrzec jak sie mapy zmieniają co po chwilę, nie kompetentny admin nie potrafi użyć swojej głowy tylko kieruje sie tym co powie mu gracz, może jakby powiedział ktoś żeby np wcisnąć perma jakiemuś typowi to by wcisnął? pytałem kto jest adminem, napisał "JA" u góry na adminsay a jak wiecie nicku nie pokazuje przed wiadomością. zakozaczył? później jeszcze raz "JA :D" nie ujawnił się wiec nie wiem który to.

 

 

 

co to do cholery ma być? co za dzieci na adminów przyjmujecie? psują tylko reputacje serwera

 

 

 

tyle w temacie. Piona!

 

 

 

PS. mój nick VAG ~po przerwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak po pierwsze:było dd2 mapa została zmieniona na aim_map ponieważ było 8osób na serwerze,kto zmienił nie wiem było nas 3,po drugie:po zmianie mapy na aim_map momentalnie z 8 osób zrobiło się 18,więc dlatego zmiana na większą bo wiadomo sieka w tyle osób,a po trzecie:może kolego by troche więcej kultury  do nas Adminów ? jesteśmy tylko ludzmi.A tak ogólnie to ciesz się że tylko 5min   http://pl.tinypic.com/r/2h2qcld/8   wątpliwości ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie bylo 18 ludzi na aim_mapie, nie gadaj głupot... wiecej kultury? oj nie pieprz że go/Cię to uraziło? zachowanie jak 10 latek to i tak potraktowałem, czego Ty oczekujesz... nie zachowuje sie poważnie to i nie  traktuje go powaznie. tyle.

 

 

 

 

 

bardzo dobry odwet tak apropo, nazwałem "bajtlem" to odrazu amxmodmenu -> ban, bo przecież płakałby bo wjechałem mu tak na ambicje że teraz pewnie na proszkach uspokajających leci... dajcie spokój ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja zmienilem na aim map bo  bylo 8 osob a on sapie od idiotow bo zmienilem na nuke poniewaz zrobilo sie nas 18 wiec o co chodzi po jego wyzwiskach dostal 5 min i teraz wielka skarka moim zdaniem temat do zamkniecie zwrucil uwage z tekstem co za admin idiota  reptile moze potwierdzic a z grupa 18 osub nie gra sie latwo na aim map wiec jeszcze raz prosze o zamkniecie tematu  bo to bez sensu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko można sprawdzić było 18 osób... tak uraziło mnie to bo nie wiesz z kim pisałeś a obrazasz wszystkich Adminów.Tyle z mojej strony masz coś jeszcze mi do powiedzenia pisz Steam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoje niezadowolenie można wyrazić w bardziej kulturalny sposób, admin miał prawo dać ci chwilę na ochłonięcie i podjął słuszną decyzję. Zmiana mapy uzasadniona i potwierdzona przez kolejnego admina. Docinek na y@ unikajcie, gdyż każdy może je inaczej interpretować. Dalsze ciągnięcie tematu nie ma sensu, zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...