Skocz do zawartości
pionteczekessa

xD

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol

Wiek: 16

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: steamcommunity.com/BDJQP

Staż na forum: z 3 lata.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem już tu redaktora.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin DD2#1, Admin DD2#2, Admin Jb, Admin CS:GO DD2, Opiekun CS:GO DD2, Admin techniczny, Moderator TS3, Grafik i jeszcze coś by się znalazło, ale nie mam pomysłów. :D

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9-10

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Konkretnie nie powiem, artykuły będę pisał na spontanie, kilka tygodniowo gwarantuję. 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Jako redaktor nie przeprowadzałbym wywiadów, dlatego wrzucam artykuł:

 

 

 

 

 

SUM 41

 

 

 

Lato 1996, niejaki Deryck Whibley wraz z kumplami zakłada zespół. Początkowo grupa nazywała się Kaspir i grała covery punk-rockowego zespołu NOFX. We wrześniu tegoż roku nazwa została zmieniona na Sum 41 (stąd, że zaczęli grać 41 dni od pierwszego dnia lata). Zamiłowanie do tego typu muzyki szybko przekształciło się w pierwsze własne kawałki. W 1999 chłopcy podpisali kontrakt z wytwórnią Island Records, a już w lipcu 2000 roku wydali swój pierwszy album pt. "Half Hour of Power". W maju 2001 roku został wydany drugi album (przy tym po raz pierwszy studyjny) pt. "All Killer No Filler", który zgarnął 1. miejsce na liście "Modern Rock Tracks". Kolejne single i albumy także okazały się wielkim sukcesem komercyjnym, a zespół stawał się coraz popularniejszy. W godzinach szczytu grali do 300 koncertów rocznie, organizując przy tym długie trasy koncertowe.

 

 

 

Rok 2006 przyniósł dla zespołu konflikt, przez który gitarzysta Dave Baksh odszedł z zespołu. Jak sam podkreślił, relacje między nim a resztą członków pozostały w dobrym stanie, a Sum 41 zabrał się za album i trasę koncertową "Underclass Hero". Nagranie jest dotychczas największym sukcesem, gdyż zajął 7. miejsce w USA. Grupa do tej pory organizuje trasy koncertowe i bierze czynny udział w dziale muzycznym.

 

 

 

Jak dla mnie świetną sprawą jest, że nadal u nich widać energię i zaangażowanie w to co robią. Uważam, że warto co jakiś czas wspomnieć o muzyce w dziale redakcji, czego będę się trzymał jeśli podanie zostanie zaakceptowane. Dorzucam moje ulubione single. ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karol, bardzo przystojny i sumienny chłopak, posiadał mało rang, ale wywiązywał się świetnie. Bardzo dobrze sobie radzi w komunikacji z innymi ludźmi, więc myślę, ze z artykułami również nie będzie problemów. Myślę, że należy mu się szansa, artykuł napisany z wielką fantazją, z wielkim użyciem bogatej znajomości kultury światowej. Powodzenia, na tak.

 

 

 

Pozdrów rodzinkę, dobranoc. Póki ja tu jestem, na pewno dostaniesz taką rangę, good luck! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawy artykuł, choć to nie mój gatunek muzyczny.

 

Co do podania jestem na tak, znajomość ortografii widać, że na wysokim poziomie.

 

 

 

Czekam na kolejne artykuły! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szału nie ma, wszystko skopiowane z wikipedii, myślałam, że jakoś się wykażesz w tym podaniu a jednak się zawiodłam. 

 

PS nie zapomnij wziąć udziału w wydarzeniu

 

 

 A tak serio:

 

Jak najbardziej na tak! Znałam parę utworów tych wykonawców, ale co do historii zespołu nigdy nie szukałam czegoś więcej, ale miło było teraz się dowiedzieć tym bardziej, że artykuł został świetnie napisany! Wieeelki plus za robotę i z chęcią bym czytała więcej Twoich prac! Powodzenia :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznę od negatywu: "tegoż" - jakoś ciężko mi to przełknąć, po drugie to mam nadzieję, że to tylko trailer do artykułu - przy tym zespole można go rozbudować x3.

 

 

 

 

 

Co ponadto? Styl pisania mi się spodobał,  błędy praktycznie zerowo, doświadczenie na plus oraz znajomość forum i ludzi jest bardzo ważna.  Uważam, że nie powinno być przeszkód, a sam z chęcią bym poczytał artykuły jak ten... tylko więcej ciekawostek, więcej rock'a! :D

 

 

 

Jestem na TAK

.

 

 

 

edit: myślę, że nie ma co deklarować ile na tydzień.... ważne by systematycznie i nie za rzadko - to opinia juz do wszystkich:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chlopie, Ty to masz tu wsparcie :)

 

Ja rowniez jestem na TAK. Bardzo ladnie napisane, gdzieniegdzie brakuje przecinkow, ale czyta sie mimo to bardzo dobrze.

 

Cisniemy :)

 

 

P.S. Zapomniales tylko dodac prefixu "Redaktor" i jakos sensownie zatytulowac podanie. Mam nadzieje, ze tytuly Twoich artykulow i recenzji beda bardziej wymowne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...