Guest Guest Posted June 3, 2014 #161357 Posted June 3, 2014 Nick:pozdro 600 Wiek:16lat Doświadczenie (w byciu adminem):Posaidam. Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-9 Staż w CS-sie:5lat Steam / NonSteam:Steam Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/pozdro%20600/80.72.40.110:27008/ Dlaczego TY .!:Chciał bym wrócić na stare śmieci na serwer 200lvl Myślę że przydam się tam jako admin.Chciał bym poznać opinie użytkowników jakie mają zdanie czy należy mi się powrót czy nie. Prosił bym o nie odrzucanie/akceptowania podania po chwili. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Wszystko wynika z GT. Gdyż gram tylko tam i na dm. Kontakt:Steam/ts3/forum
#RELOP Posted June 3, 2014 #161362 Posted June 3, 2014 Bardzo często mi zgłaszasz na PW, aktywność dobra, więc jestem na TAK. Każdemu należy się druga szansa.
`Shooter. Posted June 3, 2014 #161366 Posted June 3, 2014 Jestem na TAK: -Miły -Ogarnięty -Kulturalny Powodzenia
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161374 Posted June 3, 2014 Ode mnie tak, byłeś adminem i byłeś w porządku. + steam + aktywność na forum jak i na serwerze + ogarnięty Tak jak @Relop pisze, każdemu należy się druga szansa. Powodzenia
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161396 Posted June 3, 2014 Masz juz admina na drugim serwerze.. Ciut za dużo tych obowiązków. Skup się na COD300 i wylapuj tam cheaterow.. Popraw aktywność Na Nie.
Guest Guest Posted June 5, 2014 #162015 Posted June 5, 2014 Na Nie. Zajmij się 300setką za dużo obowiązków to też nie dobrze
bydlak Posted June 5, 2014 #162023 Posted June 5, 2014 A ja będę na Tak, miły, ogarnięty chłopak, godzinki są i sądzę ze poradzi sobie z dwoma serwerami. Powodzenia .
EvO Posted June 5, 2014 #162026 Posted June 5, 2014 Ja u pozdra będę na TAK. Stara się, ogarnia posadę admina, da sobie radę.
#RELOP Posted June 5, 2014 #162037 Posted June 5, 2014 Na Nie. Zajmij się 300setką za dużo obowiązków to też nie dobrze To że ma Admina na innym serwerze, to jest powód, aby dać nie?...
Guest Guest Posted June 6, 2014 #162293 Posted June 6, 2014 Napewno masz duże doświadczenie które potrafisz wykorzystać w każdym momencie myślę że zasługujesz na moej tak i właśnie je otrzymujesz
FiGhT3r Posted June 6, 2014 #162396 Posted June 6, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie***Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.Uzasadnienie:Pozdro z całym szacunkiem do twojej osoby muszę stwierdzić ze, masz już admina na jednym z serwerów na którym dość rzadko Cie widać i myślę ze na obecną chwile bardziej tam się przydasz niż tutaj. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Jun 3
5
Jun 5
4
Jun 6
3
Top Posters In This Topic
#RELOP 2 posts
EvO 1 post
`Shooter. 1 post
bydlak 1 post
Popular Days
Jun 3 2014
5 posts
Jun 5 2014
4 posts
Jun 6 2014
3 posts