Guest Guest Posted June 3, 2014 #161326 Posted June 3, 2014 Twój nick podczas grania: [XTCS.eu] K120 # ' RaV <<<--- Godzina, data zdarzenia: około 16:00 Mapa: de_aztec Link do screenów: http://speedy.sh/EAmU4/rar.rar STEAM_ID / IP: 83.24.114.63
#RELOP Posted June 3, 2014 #161333 Posted June 3, 2014 Screeny spakuj w paczkę .rar, ponadto mają być w formacie TGA.
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161334 Posted June 3, 2014 nwm jak to sie robi robie to 1 raz ... LUDZIE !!!!!!!!!!!!!! i nie da sie zmienic formatu mam bmp nie moge zmienic na tga
#RELOP Posted June 3, 2014 #161338 Posted June 3, 2014 http://multi-head.pl/topic/5324-jak-znale%C5%BA%C4%87-ssy-w-win7vista/ - gdzie są http://multi-head.pl/topic/13246-jak-wstawi%C4%87-ssy-poradnik-video/ <--- jak je wstawić
jar|luki Posted June 3, 2014 #161339 Posted June 3, 2014 poradniki : http://multi-head.pl/topic/13246-jak-wstawi%C4%87-ssy-poradnik-video/ http://multi-head.pl/topic/15229-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ wiecej nie dodawaj postow bo to nic nie da masz poradniki szukaj screenow
EvO Posted June 3, 2014 #161371 Posted June 3, 2014 http://multi-head.pl/topic/31205-tu-sa-ssy/#entry173504 kosz.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
Popular Days
Jun 3
7
Top Posters In This Topic
#RELOP 2 posts
EvO 1 post
jar|luki 1 post
Popular Days
Jun 3 2014
7 posts