Guest Guest Posted June 3, 2014 #161284 Posted June 3, 2014 Twój nick podczas gry: dElistatus# Godzina, data zdarzenia: 03.06.2014 Mapa: de_dust2 STEAM_ID / IP: 78.10.104.115 Uzasadnienie: Nie wiem dlaczego dostalem bana na tym serwerze swietnie mi szlo swietne statystyki,a tu nagle ban jak widac nie mozna byc dobrym w tej grze,bo administratorzy odrazu musza banowac prosze screeny ponizej........... Link do screenow-http://speedy.sh/BzXV5/screeny.rar
#RELOP Posted June 3, 2014 #161288 Posted June 3, 2014 Następnym razem wrzuć screeny do odpowiedniego działu.
#RELOP Posted June 3, 2014 #161289 Posted June 3, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
Jun 3
3
Top Posters In This Topic
#RELOP 2 posts
Popular Days
Jun 3 2014
3 posts