Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Problem z klasą premium


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Wczoraj 02.06.14r chciałem kupić klase premium. Normalnie wypełniłem jaką klase, na jakim serwerze. No i przy wysyłaniu sms'a popełniłem błąd. Nie wpisałem jednej litery. Sms poszedł, a ja chciałem go od razu poprawić. No i wysłałem poprawionego bez błędów. Jednak ten sms już nie doszedł, bo wyskoczyło mi ,,Sieć nie działa". Sprawdziłem ile mam na koncie i się okazało, że zniknęło mi 24 zł czyli to za ile była ta klasa premium. Natomiast kod który miał przyjść do mnie nie trafił.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...