pionteczekessa Posted June 2, 2014 #161082 Posted June 2, 2014 Moja propozycja dotyczy rozpoczęcia wakacji. Z tej okazji można obniżyć tymczasowo ceny vipów, slotów i klas premium na serwerach. Przyciągnęło by to graczy oraz więcej osób skusiłoby się na kupno usług.
Sy[K]uS Posted June 2, 2014 #161087 Posted June 2, 2014 Pomysł ok, ale moim zdaniem można jeszcze chwilę poczekać W tym czasie by się wszystko przygotowało żeby było na cacy
.:Vipo:. Posted June 2, 2014 #161088 Posted June 2, 2014 Pomysł bardzo dobry ,można już wprowadzać ,niektórzy już szkolę skończyli A tak jak Freez wspomniał przyciągnie to dużo osób
bydlak Posted June 2, 2014 #161091 Posted June 2, 2014 Pomysł może i bardzo dobry, osób przyciągnie jak i za razem dużo odejdzie bo co to za sens z gry jeżeli większość serwera będzie miało vipa czy też klasę premium.
FiGhT3r Posted June 2, 2014 #161096 Posted June 2, 2014 Pomysł bardzo fajny ale moim zdaniem trzeba się jeszcze trochę wstrzymać ;p
Chudy Posted June 2, 2014 #161097 Posted June 2, 2014 Ciekawie ale poczekajmy do wakacji niech gimby się zlecą
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161127 Posted June 3, 2014 Ciekawie ale poczekajmy do wakacji niech gimby się zlecą Pfff ;p Pomysł okej, jestem za.
EvO Posted June 3, 2014 #161129 Posted June 3, 2014 Pomysł taki sobie. Trzeba wziąć pod uwagę, że na wakacjach gra mniej osób, a serwery utrzymują się z tego. Z drugiej strony być może byłoby więcej graczy na wakacjach, ale decyzje i tak podejmie H@.
.:Vipo:. Posted June 3, 2014 #161132 Posted June 3, 2014 Ciekawie ale poczekajmy do wakacji niech gimby się zlecą Ja już jestem nie trzeba na mnie czekać
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161147 Posted June 3, 2014 No moim zdaniem to zajebiście tylko najlepiej tak 2 dni przed wakacjami i dobre reklamy i do reklamy dodać napis że vipy o połowe tańsze sloty itp
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161150 Posted June 3, 2014 Obniżyć cenę, przecież 11 zł to nie majątek Można zrobić jakieś konkursy, losowania klas,vipów w okresie wakacji
Desire Posted June 3, 2014 #161151 Posted June 3, 2014 Ja jestem bardziej za pomysłem adonai29 , ponieważ tak jak wspomniał 11 zł to nie duże pieniądze , a nie można też przesadzać Konkursy mają moje poparcie ;D
POLAND. Posted June 3, 2014 #161179 Posted June 3, 2014 Ja również za pomysłem adonai. Wydaje mi się, że konkursy bardziej przyciągną ludzi.
#RELOP Posted June 3, 2014 #161204 Posted June 3, 2014 Losowanie co tydzień - 2 klasy premium do wygrania dla zapisanych w temacie. Hmm, takie coś może być.
Guest Guest Posted June 3, 2014 #161220 Posted June 3, 2014 Fajny pomysł... Zawsze to większe grono graczy by było.Zainteresowanie siecią na pewno by wzrosło z czego korzyści na + mogłyby być Jestem za !
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Jun 3
10
Jun 2
6
Top Posters In This Topic
.:Vipo:. 2 posts
pionteczekessa 1 post
Sy[K]uS 1 post
bydlak 1 post
Popular Days
Jun 3 2014
10 posts
Jun 2 2014
6 posts