Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pomysł może i bardzo dobry, osób przyciągnie jak i za razem dużo odejdzie bo co to za sens z gry jeżeli większość serwera będzie miało vipa czy też klasę premium. 

 

 

Guest Guest
Posted

 

Ciekawie ale poczekajmy do wakacji niech gimby się zlecą :D

 

 

Pfff ;p

 

 

 

 

 

Pomysł okej, jestem za.

 

Posted

Pomysł taki sobie. Trzeba wziąć pod uwagę, że na wakacjach gra mniej osób, a serwery utrzymują się z tego.

 

Z drugiej strony być może byłoby więcej graczy na wakacjach, ale decyzje i tak podejmie H@.

 

Guest Guest
Posted

No moim zdaniem to zajebiście tylko najlepiej tak 2 dni przed wakacjami i dobre reklamy i do reklamy dodać napis że vipy o połowe tańsze sloty itp :) 

 

 

Guest Guest
Posted

Obniżyć cenę, przecież 11 zł to nie majątek :) Można zrobić jakieś konkursy, losowania klas,vipów w okresie wakacji :)

 

 

Posted

Ja jestem bardziej za pomysłem adonai29 , ponieważ tak jak wspomniał 11 zł to nie duże pieniądze , a nie można też przesadzać ;)

 

Konkursy mają moje poparcie ;D

 

 

Guest Guest
Posted

Fajny pomysł... :) 

 

Zawsze to większe grono graczy by było.Zainteresowanie siecią na pewno by wzrosło z czego korzyści na + mogłyby być ;)

 

Jestem za !

 

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...