Jump to content

[BEZ UB]Ban bez powodu


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Witam Wszystkich graczy multi heada dzisiaj koło godz 15 dostałem bana permamentnego po pięknej akcji bez powodu gram na nicku JLB jest to bardzo fajny serwer i chciał bym dalej na nim grac. Proszę o odbanowanie mojego konta z góry dziękuję gracz JLB.

 

 

Posted

Hmm, trochę nie trafiłeś z działem. Zostały ci zrobione screeny (automatyczny ban, 5 ss'ów, format .TGA). Jeśli nie możesz ich znaleźć, zajrzyj tutaj:http://multi-head.pl/topic/15229-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/. Na ich wrzucenie masz 24h od momentu zbanowania.

 

 

 

/Przenoszę i proszę o zastosowanie się do wzoru (edytując pierwszy post).

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...