Guest Guest Posted June 2, 2014 #160965 Posted June 2, 2014 Witam Wszystkich graczy multi heada dzisiaj koło godz 15 dostałem bana permamentnego po pięknej akcji bez powodu gram na nicku JLB jest to bardzo fajny serwer i chciał bym dalej na nim grac. Proszę o odbanowanie mojego konta z góry dziękuję gracz JLB.
n-ty dzien Posted June 2, 2014 #160976 Posted June 2, 2014 Hmm, trochę nie trafiłeś z działem. Zostały ci zrobione screeny (automatyczny ban, 5 ss'ów, format .TGA). Jeśli nie możesz ich znaleźć, zajrzyj tutaj:http://multi-head.pl/topic/15229-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/. Na ich wrzucenie masz 24h od momentu zbanowania. /Przenoszę i proszę o zastosowanie się do wzoru (edytując pierwszy post).
jar|luki Posted June 2, 2014 #161033 Posted June 2, 2014 gracz zbanowany na forum ban zostaje na serwerze cl
jar|luki Posted June 2, 2014 #161034 Posted June 2, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Jun 2
5
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
n-ty dzien 1 post
Popular Days
Jun 2 2014
5 posts