Jump to content

Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Twój nick podczas gry: frytek

Godzina, data zdarzenia: około 19.00

Mapa: de nuke

STEAM_ID / IP: gram non steam

Uzasadnienie: Nierozumiem czemu dostałem bana na serverze cod 400lvl za cel było podane wstaw ss na forum niewiem o co chodzi ponieważ nie gram na aim wh i innych cheatach i nigdy na czymś takim nie grałem i chiałbym móc grać nadal na tym servie bo mi się naprawdę podoba.

 

http://speedy.sh/MKvJ9/cstrike.rar

 

 

Guest Guest
Posted

 

cstrike.rar

Wysyłanie ominięte (Ten plik jest zbyt duży by go wysłać)

 

wyskakuje mi taki błąd jak chce dodać rar z tymi ss

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...