Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]gerdi

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]72416799798081756937.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam serdecznie.[/align]

 

[align=center]Nazywam się Seweryn, mam 14 lat i pochodzę z województwa śląskiego - dokładniej mozna określić, że okolice Bielska-Białej.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W gruncie rzeczy mam dopiero 14 lat, a pełniłem już najważniejsze funkcje na serwerach szczebli światowych, gier o charakterystyce gamingu takiej jak MMORPG, FPS.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Odrzucając na bok moje gamingowe doświadczenie pełniłem funkcję, rolę grafika, redaktora, mędrca, skryby, administatora, moderatora wielu for i portali społecznościowych, zahaczając nawet o serwisy hostingowe.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Interesuję się piłką nożną, grafiką komputerową (4 lata), moderingiem i gamingiem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kocham pomagać ludziom, bardzo lubię bawić się w fabuly, newsy, ogłoszenia, które podchodzą pod zadania redaktorów czy grafików.[/align]

 

[align=center]Myślę, że śmiało można stwierdzić że pisanie tekstów, dogadywanie się i tzw. 'support community' mam w małym palcu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na multi-head grałem dosyć dawno, ale to dawno temu pod jakimiś randomowymi nickami.[/align]

 

[align=center]W counter-strike ogółem rzecz biorąc gram prawie 3 lata, z czego conajmniej 2 na platformie steam.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chętnie komukolwiek z Was pomogę, w byle jakiej kwestii, wystarczy zapytać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=right]Macie jakieś pytania?[/align]

 

[align=right]Śmiało![/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]Cześć[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Witaj, czekam na galerię :).

 

 

 

FreeZeOUt

Jeżeli chodzi o galerie graficzne, powiem tyle że póki co to prace które mam pod ręką a są stworzone są z odniesieniem do jakiegoś projektu, a ja nie chcę tutaj reklamować.

 

Ponadto ostatnimi czasy grafikę wykonuje  łącząc jakąś funkcję, bynajmniej na przykład dla poprawienia wyglądu jakiejś notki czy ogłoszenia.

 

Spowodowane to było na pewno jedną z sytuacji prywatnych, ale na pewno dodam galerię gdy tylko zbiorę siły.

 

 

 

 

 

Witam również, powodzenia w działalności.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...