Jump to content

[BEZ UB]Unban Heniek COD 40k


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Twój nick podczas gry: Heniek

Godzina, data zdarzenia: 2.06.2014 ok 12;47

Mapa: de_nuke

STEAM_ID / IP: 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:0:2001810866'

[AMXBans] Twoje IP: '37.225.92.38'

[AMXBans] =======================================

Uzasadnienie: Grałem sobie, na serwerze było pełno(Tak, co najmniej 6 osób na 15 grających) odpaleńców, po chwili ni stąd ni zowąd - ban permanentny.  Screenów nie mam w folderze, więc nie wiem co mam wam wrzucić... Ktoś nieumiejętnie rozdaje te bany, skoro uczciwi dostają permy(W dodatku bez screenów) a koleś, który nawet nie ukrywa SH - gra sobie dalej zadowolony. Proszę o ponowne zrobienie screenów/ pokazanie demka(Admin powinien takie nagrywać jak daje bany) lub po prostu UB. 

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...