Guest Guest Posted June 1, 2014 #160666 Posted June 1, 2014 Mam pytanie do was drodzy użytkownicy. Czy tylko mi zniknął magiczny żółty guzik zgłoś? Gdy ktoś łamie regulamin alb zamyka temat pisze wyraźnie żeby zgłosić post ale nie ma guziczka. Proszę o jego przywrócenie.
Guest Guest Posted June 6, 2014 #162113 Posted June 6, 2014 Bez sensowny spam Zamknijcie to Ps: tez go nie mam
EvO Posted June 6, 2014 #162232 Posted June 6, 2014 Temat zamykam, dziękuje za zgłoszenie. Jeżeli ktoś z wyższych będzie miał coś do powiedzenia otworzą temat. Zamykam ponieważ kolejne posty typu "ja też nie mam" nie są potrzebne.
EvO Posted June 6, 2014 #162233 Posted June 6, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Jun 5
4
Jun 6
3
Jun 1
1
Top Posters In This Topic
EvO 2 posts
#RELOP 1 post
bydlak 1 post
HuBe.. 1 post
Popular Days
Jun 5 2014
4 posts
Jun 6 2014
3 posts
Jun 1 2014
1 post