Guest Guest Posted June 1, 2014 #160582 Posted June 1, 2014 Program , którym się posługujesz: PS CS6 W czym się specjalizujesz: Sygnatury, Bannery, Loga Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: nie wiem Kilka Twoich prac: MOJE PRACE Przepraszam, że edytuję podanie, ale zostałem zmuszony, by wyjaśnij ową sytuacje, to jest te forum o którym mowiłęm http://pss-dm.xaa.pl/index.php
.:Vipo:. Posted June 1, 2014 #160584 Posted June 1, 2014 Jak najbardziej na TAK! Prace bardzo dobre ,widać że znasz się na grafice
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160585 Posted June 1, 2014 Jestem na nie to jest niedawny grafik Maszek któy dał już swój popis ktoś będzie chciał dam linki
pionteczekessa Posted June 1, 2014 #160589 Posted June 1, 2014 Skoro to Maszek to powinien dostać bana.
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160592 Posted June 1, 2014 Jestem na nie to jest niedawny grafik Maszek któy dał już swój popis ktoś będzie chciał dam linki No ja nie wiem, widziałam prace Maszka ale jego prace są bardziej świecące Na Tak Fajne prace
bydlak Posted June 1, 2014 #160598 Posted June 1, 2014 Na chwilę obecną jestem na Nie, dla mnie jest już wystarczająco grafików i bardzo dobrze ogarniają swoją pracę .
JNSRR Posted June 1, 2014 #160613 Posted June 1, 2014 Boże... jeżeli jesteś maszkiem, to po co tu wróciłeś? Wyjechałeś z tej pięknej sieci, z słowni "a ten to debil" itp. oraz głupimi tekstami. Pokazałeś swoją kulturę na zaawansowanym, bardzo zaawansowanym poziomie. Czego tutaj szukasz (?), jeżeli stanowiska to źle trafiłeś. + multi-konto = ban perm. Jeżeli nie jesteś maszkiem, to bardzo dobrze. Jestem na Tak: dobre prace, ładne itp.
NumberOne Posted June 1, 2014 #160673 Posted June 1, 2014 Jak dla mnie grono pierdyrialda grafików nie jest potrzebne. Wystarczyło by 2/3 na wysokim poziomie, a tak to zbiercie za dużo przeciętnych 'grafików'. Na nie. Jako człowiek obeznany chociaż trochę w grafice powiem wam ze nic nadzwyczajnego nie prezentuje. A podanie zrobione na odpiernicz.
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160685 Posted June 1, 2014 Dam Ci TAK, z tego co widzę, coraz więcej ludzi pisze zlecenia, grafików się przyda, a prace w miarę są
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160690 Posted June 1, 2014 Identyczny zakres i styl wypowiedzi co Meszek, tutaj niedawne pożegnanie w wielkim stylu: http://multi-head.pl/topic/30997-zamkni%C4%99tyhejo/
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160708 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego grafika. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Trik3r Posted December 5, 2015 #361809 Posted December 5, 2015 [Wiadomość wygenerowana automatycznie] Temat został przeniesiony z "Grafik " do "Kosz".
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Jun 1
13
Dec 5
1
Top Posters In This Topic
n-ty dzien 2 posts
pionteczekessa 1 post
bydlak 1 post
.:Vipo:. 1 post
Popular Days
Jun 1 2014
13 posts
Dec 5 2015
1 post