Jump to content

[UB][Niesłuszny Ban][Boski Oski]


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Twój nick podczas gry: Boski Oski

Godzina, data zdarzenia: 01.06.2014 godz 14:37

Mapa: DD2 + DM

STEAM_ID / IP: NON STEAM, IP Komputera : 83.5.247.57

Uzasadnienie: Wszedłem sobie na CSa, po czym sprawdzałem z innymi graczami micro. Po sprawdzeniu podziekowałem za pomoc i zacząłem grać. Wchodzę do tunelu na B, zrobiłem multi-killa po czym patrzę, a tu BAN z powodem "wstaw screeny na Multi-head.pl". Pytam się DA FAQ ? Zawsze dostawałem bana tylko za kulturę ale NIGDY NIE UŻYWAŁEM CZITÓW NA ZADNYM SERVERZE W ŻADNEJ GRZE ! Proszę o wycięty kawałek z HLTV gdzie hakuje, jeżeli takowego nie będzie proszę nadać UB. Gram na NSie, na Multiheadzie już jakiś czas, z resztą zapytajcie się karoliny ;) ; Kixa ; CPAJ SPORT czy kogokolwiek innego. 

 

 

 

//edycja : Poprawa błędów ortograficznych i składni zdań.

 

 

Guest Guest
Posted

Jak zrobić lub znaleźć ssa ? Gdzie się znajduje ? Mogę prosić o jakieś wskazówki ?

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...