Guest Guest Posted June 1, 2014 #160373 Posted June 1, 2014 Witam mam propozycje by powstał kanał/dział dla Grafików ponieważ tak naprawdę każda ranga ma z wyjątkiem własnie grafików PS: Może grafikiem nie jestem ale propozycje złożyć mogę
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160477 Posted June 1, 2014 Jeśli graficy będą chcieli swój kanał, na pewno się do nas zgłoszą.
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160478 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
Jun 1
3
Top Posters In This Topic
n-ty dzien 2 posts
Popular Days
Jun 1 2014
3 posts