Guest Guest Posted June 1, 2014 #160301 Posted June 1, 2014 Nick: FreshMaster Wiek: 16 lat (kilka dni i 17 ) Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo dobre. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 Staż w CS-sie: Ponad 4 lata Steam / NonSteam: Steam Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/FreshMaster/80.72.40.110:27008/ Dlaczego TY .!: Jestem miły oraz ogarnięty.Potrafię odróżnić skilla od haxa. Chciałbym pomóc adminom w ogarnianiu serwera. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 2/3 godziny a weekendy 3/4 godziny, Kontakt:Steam/GG/PW PS.Przepraszam za problem . A w tym tygodniu za bardzo czasu nie miałem bo w domu mała budowa . Ale od jutra będzie lepiej z aktywnością .
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160324 Posted June 1, 2014 Jestem na TAK: +Ogarniety +Miły +Poprawil aktywnosc -Popraw link do gt.
#RELOP Posted June 1, 2014 #160340 Posted June 1, 2014 + Kultura, + Steam, - Aktywność jedynie poprawna http://scr.hu/1qsf/jgv89 , - link do gt nie działa, Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 2/3 godziny a weekendy 3/4 godziny, -Ani razu nie przekroczyłeś w tym tygodniu 100 minut. Jestem na neutral.
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160347 Posted June 1, 2014 Jestem na NIE -słaba aktywność -link do gt nie działa -prawie wcale cię na serverze nie widze
`Shooter. Posted June 1, 2014 #160402 Posted June 1, 2014 Jestem na TAK: -Miły -Aktywny -Ogarnięty Powodzenia.
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160500 Posted June 1, 2014 - Ogólnie rzadko Cię widzę na serwerze - na ts ani razu bądź bardzo rzadko. Na nie
bydlak Posted June 1, 2014 #160596 Posted June 1, 2014 ManiaK Powtórzę słowa HardeQ ts nie jest wymagany w żadnym podaniu. Steam Wiek Ogarnięty Jestem na Tak
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160665 Posted June 1, 2014 To może niech da się zapoznać, udowodni ten swój wiek.. Wpisze sobie 30 lat na forum i tak każdy uwierzy? Niech porozmawia z innymi adminami, przedstawi się, zapozna..
Guest Guest Posted June 2, 2014 #160993 Posted June 2, 2014 Fresh kulturę ma. Ogarnia , masz moje TAK ale ogarnij ping czasem bo ostatnio ci skaczę
Guest Guest Posted June 2, 2014 #161008 Posted June 2, 2014 Jestem na nie: -mała aktywność na serwerze -mało ostatnio przebywasz
think! Posted June 2, 2014 #161030 Posted June 2, 2014 Fresh może i spoko gość, niestety nie potrafi stawiać min. Często się zdarza, że postawi w niedozwolonym miejscu. Bezkarny admin z minami, gdzie mu się podoba? Czarno to widzę. Na nie.
Guest Guest Posted June 6, 2014 #162287 Posted June 6, 2014 Coś ostatnio z tego co widze twoja aktywność tak nagle się urwała co trochę smuci myślę że jeszcze nie czas abyś pełnił funkcję admina. Nie.
FiGhT3r Posted June 6, 2014 #162450 Posted June 6, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Jun 1
8
Jun 2
3
Jun 6
2
Top Posters In This Topic
#RELOP 1 post
think! 1 post
`Shooter. 1 post
bydlak 1 post
Popular Days
Jun 1 2014
8 posts
Jun 2 2014
3 posts
Jun 6 2014
2 posts