Jump to content

[PRZYJĘTY]Fresh na Admina :D


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Nick: FreshMaster

 

Wiek: 16 lat (kilka dni i 17 :D )

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo dobre.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: Ponad 4 lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/FreshMaster/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!: Jestem miły oraz ogarnięty.Potrafię odróżnić skilla od haxa. Chciałbym pomóc adminom w ogarnianiu serwera.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 2/3 godziny a weekendy 3/4 godziny,

 

Kontakt:Steam/GG/PW

 

 

 

PS.Przepraszam za problem . A w tym tygodniu za bardzo czasu nie miałem bo w domu mała budowa . ;) Ale od jutra będzie lepiej z aktywnością .

 

Guest Guest
Posted

Jestem na TAK:

 

+Ogarniety

 

+Miły

 

+Poprawil aktywnosc

 

-Popraw link do gt.

 

 

Posted

+ Kultura,

 

+ Steam,

 

-  Aktywność jedynie poprawna  http://scr.hu/1qsf/jgv89 ,

 

- link do gt nie działa,

 

 

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 2/3 godziny a weekendy 3/4 godziny,

 

 

 

 

 

 

-Ani razu nie przekroczyłeś w tym tygodniu 100 minut.

 

 

 

Jestem na neutral.

 

 

 

 

 

 

Guest Guest
Posted

Jestem na NIE

 

-słaba aktywność

 

-link do gt nie działa

 

-prawie wcale cię na serverze nie widze

 

 

Guest Guest
Posted

- Ogólnie rzadko Cię widzę na serwerze

 

- na ts ani razu bądź bardzo rzadko.

 

Na nie :S

 

 

Guest Guest
Posted

To może niech da się zapoznać, udowodni ten swój wiek.. Wpisze sobie 30 lat na forum i tak każdy uwierzy? Niech porozmawia z innymi adminami, przedstawi się, zapozna..

Guest Guest
Posted

Fresh kulturę ma. Ogarnia , masz moje TAK ale ogarnij ping czasem bo ostatnio ci skaczę

 

 

Posted

Fresh może i spoko gość, niestety nie potrafi stawiać min. Często się zdarza, że postawi w niedozwolonym miejscu. Bezkarny admin z minami, gdzie mu się podoba? Czarno to widzę. Na nie.

 

 

Guest Guest
Posted

Coś ostatnio z tego co widze twoja aktywność tak nagle się urwała co trochę smuci myślę że jeszcze nie czas abyś pełnił funkcję admina.

 

Nie.

 

 

Posted

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...