Guest Guest Posted June 1, 2014 #159562 Posted June 1, 2014 Twój nick podczas gry: Trevor[uk] Godzina, data zdarzenia: 2:00 Mapa: de_dust2 STEAM_ID / IP: 81.107.103.159 Uzasadnienie: Witam dostałem screen'y na waszym serwerze, niestety screenów tych nie posiadam nie wiem o co chodzi... szukałem wśród dawniejszych ssów, bez skutku: http://speedy.sh/JYNJS/trevor-uk.png Mam nadzieje że uda Wam się jakoś to wyjaśnić Pozdrawiam
Strajk Posted June 1, 2014 #160228 Posted June 1, 2014 http://multi-head.pl/topic/23215-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ kieruj się tym poradnikiem
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160229 Posted June 1, 2014 wiem gdzie zwykle zapisują się ssy, w załączonym wyżej screenie jestem właśnie w folderze cstrike tam gdzie powinny być, ale ich nie ma
Strajk Posted June 1, 2014 #160230 Posted June 1, 2014 Są na pewnie masz na ich znalezienie 24 godziny lub zrobienie 100 reklam własnoręcznie
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160231 Posted June 1, 2014 Są na pewnie, aha okej W takim bądź razie +b, ssów brak, reklam nie będę robił
jar|luki Posted June 1, 2014 #160233 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
Popular Days
Jun 1
7
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
Strajk 2 posts
Popular Days
Jun 1 2014
7 posts