Guest Guest Posted May 31, 2014 #160152 Posted May 31, 2014 Twój nick podczas gry: TheCasyer Godzina, data zdarzenia: 20:25 31.05.2014 Mapa: de_dust2 STEAM_ID / IP: VALVE_0 : 0 : 1890898433 Uzasadnienie: No,Ja chciałbym pograć,jestem niewinny...
EvO Posted May 31, 2014 #160156 Posted May 31, 2014 Dostałeś bana z powodem "wstaw ss'y na Multi-Head" Zostały Ci zrobione automatycznie 5 ss'ow, które masz wstawić w ciągu 24h. Jeżeli tego nie zrobisz do UB będzie Cie ratowało tylko 100 reklam. http://multi-head.pl/topic/5324-jak-znale%C5%BA%C4%87-ssy-w-win7vista/ tu masz poradnik jak znaleźć ss'y.
Guest Guest Posted May 31, 2014 #160159 Posted May 31, 2014 http://multi-head.pl/topic/30957-screenshoty-thecasyer/ Proszę.
EvO Posted May 31, 2014 #160161 Posted May 31, 2014 Przykro mi nie zauważyłem drugiego tematu. Podtrzymuje wypowiedź @jar|luki tylko pod warunkami tam podanymi możesz dostać UB.
EvO Posted May 31, 2014 #160162 Posted May 31, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
Popular Days
May 31
5
Top Posters In This Topic
EvO 3 posts
Popular Days
May 31 2014
5 posts