Guest Guest Posted May 31, 2014 #160139 Posted May 31, 2014 Twój nick podczas gry: Marlboro# Godzina, data zdarzenia: 18:40-18:50/ 31.05.2014r. Mapa: dd2 STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:35757133 Uzasadnienie: Witam. Grałem dziś na serverze de_dust2/inferno ( za długo nie pograłem bo około 5 minut i dostałem ss). Wszystko było by okey bo ss wstawiłem na forum ale UB niema ponieważ ss są niby z 28 maja ( na kompie mam 28 maj data a jest 31 maj, już zmieniłem na 31 maj) Nie wiem co mam zrobić bo innych ss niema, a jestem pewny na 100 PROCENT, że to są te ss tylko że są z 28 maja bo na kompie miałem taką datę podczas robienia ss. Proszę sprawdzić hltv z servera i wyjaśnić tą sprawę. Mogę przypomnieć gdy przed zrobieniem mi ss zabiłem typka to popłakał się i powiedział do admina "SPRAWDŹ TEGO MARLBORO!!!" A JA PO PROSTU UŻYWAM SŁUCHAWEK ( gram na słuch, wiec podczas oglądania demka, proszę się skupić [każde tupnięcie wychwycić]. DZIĘKUJE POZDRAWIA MISIEK
jar|luki Posted May 31, 2014 #160145 Posted May 31, 2014 więc wstaw hltv z czasem z momentu otrzymania bana
Guest Guest Posted May 31, 2014 #160153 Posted May 31, 2014 więc wstaw hltv z czasem z momentu otrzymania bana Daj linka do hltv - server dd2/inf. Jak wchodzę w hltv servera dd2/inf to niema tam żadnych linków z hltv. TAK JAKBY NIE BYŁO HLTV NA SERVIE
jar|luki Posted May 31, 2014 #160164 Posted May 31, 2014 zatem zaczekajmy na admina banującego niech potwierdzi moment zrobienia ssów inaczej nic nie zrobimy trzeba było pilnoawc czasu
Guest Guest Posted May 31, 2014 #160170 Posted May 31, 2014 zatem zaczekajmy na admina banującego niech potwierdzi moment zrobienia ssów inaczej nic nie zrobimy trzeba było pilnoawc czasu HMM TO NIECH SIĘ TEN ADMIN TROSZKĘ RUSZY!! BO JUTRO NAPISZECIE MI ŻE 24H MINĘŁY I JUŻ NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ !!
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160428 Posted June 1, 2014 WITAM. 24h minęły. PROSIŁBYM O UB. PROSIŁBYM TEŻ O TO, ABY DLA ADMINA BANUJĄCEGO POLECIAŁO OSTRZEŻENIE!!
Guest Guest Posted June 1, 2014 #160612 Posted June 1, 2014 HALLO 24h minęły a UB jak nie było tak niema... ADMIN BANUJĄCY SIĘ NIE WYPOWIEDZIAŁ!! PROSZĘ DLA NIEGO O OSTRZEŻENIE A DLA MNIE O UB
Strajk Posted June 1, 2014 #160618 Posted June 1, 2014 Otrzymujesz ub a admin ile stracicie jak przezyje jesz ostrzeżenie
Strajk Posted June 1, 2014 #160619 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Strajk Posted June 1, 2014 #160620 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
Popular Days
May 31
5
Jun 1
5
Top Posters In This Topic
Strajk 3 posts
jar|luki 2 posts
Popular Days
May 31 2014
5 posts
Jun 1 2014
5 posts