Jump to content

Recommended Posts

Posted

 

A kiedyś mógł ? -.-

 

Tylko Channel Admin może wywalać ze swojego kanału.

 

 

No niby tak, lecz "Operator" jak sama nazwa wskazuję to on pilnuje itp. rządzi, a CA (Channel Admin) to taki "szef", zbiera pochwały itp.

 

Posted

Przykro mi JNSRR, ale na TS3 panują nieco inne zasady i niech tak zostanie. CA rozdajemy my i za tą osobę odpowiadamy również my. Operatora może przyznać CA, na tę decyzję nie wpływamy i za taką osobę odpowiadać nie chcemy.

 

 

Posted

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...