JNSRR Posted May 31, 2014 #160033 Posted May 31, 2014 Witam, więc operator kanału nie może kikować z niego.
Chudy Posted June 1, 2014 #160597 Posted June 1, 2014 A kiedyś mógł ? -.- Tylko Channel Admin może wywalać ze swojego kanału.
JNSRR Posted June 1, 2014 Author #160607 Posted June 1, 2014 A kiedyś mógł ? -.- Tylko Channel Admin może wywalać ze swojego kanału. No niby tak, lecz "Operator" jak sama nazwa wskazuję to on pilnuje itp. rządzi, a CA (Channel Admin) to taki "szef", zbiera pochwały itp.
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160656 Posted June 1, 2014 Przykro mi JNSRR, ale na TS3 panują nieco inne zasady i niech tak zostanie. CA rozdajemy my i za tą osobę odpowiadamy również my. Operatora może przyznać CA, na tę decyzję nie wpływamy i za taką osobę odpowiadać nie chcemy.
n-ty dzien Posted June 1, 2014 #160657 Posted June 1, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
1
Popular Days
Jun 1
4
May 31
1
Top Posters In This Topic
n-ty dzien 2 posts
JNSRR 2 posts
Chudy 1 post
Popular Days
Jun 1 2014
4 posts
May 31 2014
1 post