Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zal Maniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 9:00

Nick admina/gracza, który zawinił: Maniak ;]

Dowody:

Świadkowie: widzieli ludzie co pisałem

Uzasadnienie: Potworek ninja zabił mnie kilka razy i wyzywałem go i dostałem bana na 30 min napisałem przed banem chuej z maniaka i ban na 24h to nie za dużo czasami na tyle za takie coś

 

 

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] There are 23 hours , 45 minutes and 15 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : EverLasT

 

[AMXBans] Reason : ' Obraza Admina '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1857256565 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 83.26.58.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nad używa swoich uprawnienń maniak byle co mu ktoś napisze już ban za obrazę żal maniaka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Za obrazę ban jak najbardziej słuszny. Obrażanie jest kategorycznie zakazane na naszym forum i serwerach. O długości kary zadecyduje S@ i opiekun UBT Jar|Luki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

http://speedy.sh/h6REt/2014-05-31-00001.jpg

 

 

"napisałem przed banem chuej z maniaka i ban na 24h to nie za dużo czasami na tyle za takie coś" Przyznałeś się sam przecież to o co chodzi? To było skierowane do mnie i Relopa... Ban był słuszny a na dodatek po otrzymaniu bana obraziłeś nas obu...

 

 

 

 

 

"Nad używa swoich uprawnienń maniak byle co mu ktoś napisze już ban za obrazę żal maniaka" Co do tego się muszę wypowiedzieć... Co by się działo na serwerze jakby wszyscy jechali po sobie łaciną i obrażali każdego kto go zabije. Osobiście nie toleruje obrażania w taki czy inny sposób dlatego surowo karze takie zachowanie. Jeżeli chcesz się wyżyć - zakup worek treningowy, przywiąż koło komputera i co dead'a palnij w niego z całej siły.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ty za taką obraze dałes bana na 24h a ktoś by cie w rl obraźił to byś mu bana dał haha weź się troche ogarnij chłopie bo cie szkoda poprostu za taką obraze to max 4h

 

 

 

Obraziłem tylko ciebie do czego up się przyznałem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Nad używa swoich uprawnienń maniak byle co mu ktoś napisze już ban za obrazę żal maniaka" Co do tego się muszę wypowiedzieć... Co by się działo na serwerze jakby wszyscy jechali po sobie łaciną i obrażali każdego kto go zabije. 

 

 

 

Ty nie wiesz jak inni po sobie jadą i co admin da bana na 30 min i jadą po admie to max 5h mu dał i co stało się coś wielkiego jeszcze nie raz ktoś cie obrazi a z pewnością ja jak będę miał zły dzieeń

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiesz co.. Nie porównuj życia do gry.. W życiu są inne sposoby na gaszenie osobników, ale o nich nie wiesz... Poczytaj regulamin a potem rozkazuj..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...