Guest Guest Posted May 31, 2014 #159871 Posted May 31, 2014 Data i godzina zdarzenia: 9:00 Nick admina/gracza, który zawinił: Maniak ;] Dowody: Świadkowie: widzieli ludzie co pisałem Uzasadnienie: Potworek ninja zabił mnie kilka razy i wyzywałem go i dostałem bana na 30 min napisałem przed banem chuej z maniaka i ban na 24h to nie za dużo czasami na tyle za takie coś [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] There are 23 hours , 45 minutes and 15 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : EverLasT [AMXBans] Reason : ' Obraza Admina ' [AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1857256565 ' [AMXBans] Your IP : ' 83.26.58.
#RELOP Posted May 31, 2014 #159872 Posted May 31, 2014 Ja osobiście Ci przedłużyłem bana na prośbę Maniaka. Ban słuszny. Obraziłeś go i to konkretnie.
jar|luki Posted May 31, 2014 #159874 Posted May 31, 2014 pozwól relop ze ja o tym zadecyduje Maniak poprosze o screena z wiadomościa od gracza
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159877 Posted May 31, 2014 Nad używa swoich uprawnienń maniak byle co mu ktoś napisze już ban za obrazę żal maniaka
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159959 Posted May 31, 2014 Za obrazę ban jak najbardziej słuszny. Obrażanie jest kategorycznie zakazane na naszym forum i serwerach. O długości kary zadecyduje S@ i opiekun UBT Jar|Luki.
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159984 Posted May 31, 2014 http://speedy.sh/h6REt/2014-05-31-00001.jpg "napisałem przed banem chuej z maniaka i ban na 24h to nie za dużo czasami na tyle za takie coś" Przyznałeś się sam przecież to o co chodzi? To było skierowane do mnie i Relopa... Ban był słuszny a na dodatek po otrzymaniu bana obraziłeś nas obu... "Nad używa swoich uprawnienń maniak byle co mu ktoś napisze już ban za obrazę żal maniaka" Co do tego się muszę wypowiedzieć... Co by się działo na serwerze jakby wszyscy jechali po sobie łaciną i obrażali każdego kto go zabije. Osobiście nie toleruje obrażania w taki czy inny sposób dlatego surowo karze takie zachowanie. Jeżeli chcesz się wyżyć - zakup worek treningowy, przywiąż koło komputera i co dead'a palnij w niego z całej siły. Pozdrawiam
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159987 Posted May 31, 2014 ty za taką obraze dałes bana na 24h a ktoś by cie w rl obraźił to byś mu bana dał haha weź się troche ogarnij chłopie bo cie szkoda poprostu za taką obraze to max 4h Obraziłem tylko ciebie do czego up się przyznałem
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159989 Posted May 31, 2014 "Nad używa swoich uprawnienń maniak byle co mu ktoś napisze już ban za obrazę żal maniaka" Co do tego się muszę wypowiedzieć... Co by się działo na serwerze jakby wszyscy jechali po sobie łaciną i obrażali każdego kto go zabije. Ty nie wiesz jak inni po sobie jadą i co admin da bana na 30 min i jadą po admie to max 5h mu dał i co stało się coś wielkiego jeszcze nie raz ktoś cie obrazi a z pewnością ja jak będę miał zły dzieeń
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159999 Posted May 31, 2014 Wiesz co.. Nie porównuj życia do gry.. W życiu są inne sposoby na gaszenie osobników, ale o nich nie wiesz... Poczytaj regulamin a potem rozkazuj..
jar|luki Posted May 31, 2014 #160004 Posted May 31, 2014 ee myslalem ze na u@ was pojechal ban 2 dni nastepnym razem bedziesz panowal nad emocjami
jar|luki Posted May 31, 2014 #160005 Posted May 31, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
1
Popular Days
May 31
11
Top Posters In This Topic
jar|luki 3 posts
#RELOP 1 post
Popular Days
May 31 2014
11 posts