Guest Guest Posted May 30, 2014 #159724 Posted May 30, 2014 [align=center][/align] [align=center] [/align] [align=center]Chciałbym Wam przedstawić moi drodzy prywatny mój projekt serwera Metin2 który jeszcze nie wystartował ,[/align] [align=center]który nie był jeszcze zapowiadany / prezentowany.[/align] [align=center]Na razie jesteśmy na etapie TESTÓW BETA na które chciałbym Was zaprosić... [/align] [align=center]Start serwera 01 czerwca [/align] [align=center] [/align] [align=center]Strona Główna Serwera[/align] [align=center]http://aivis.pl/[/align] [align=center] [/align] [align=center]Forum Serwera[/align] [align=center]( ogólnie rzecz biorąc jest to forum sieci serwerów metin2 )[/align] [align=center]http://epicgames.pl/[/align]
Sy[K]uS Posted June 3, 2014 #161513 Posted June 3, 2014 Nie zagram, nie lubię privów na których są bronie, zbr rodem z kosmosu . Marzy mi się serwer taki zwykły : Np ; Smocze > Bezdy > Strumy Bojowy > Syrek > i np...jeszcze jeden. Zbr Stal > .... > Hwang zwykły ( czerwony ) Takich serwerów brakuje, teraz pełno na których są przetopy broni co 10lvl i wygląd... jakieś nieporozumienie . Max lvl 125, na takich można grać Ale powodzenia . Ps. Stary Yitian2 był dobry .
Guest Guest Posted June 6, 2014 #162490 Posted June 6, 2014 @UP chodzi Ci o prawdziwego Harda... Hmm mam na to radę , stawiam także harda nie tylko Aivis`a ale to temat na dłuższą metę nie na forum...
Sy[K]uS Posted June 7, 2014 #162803 Posted June 7, 2014 Nie chodzi mi dokładnie o hard, nie chce by lvl wbijało się jak np na Balmora. Trochę lepszy exp, ale jestem wybredny ;P
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
May 30
1
Jun 1
1
Jun 3
1
Jun 6
1
Top Posters In This Topic
Sy[K]uS 2 posts
Popular Days
May 30 2014
1 post
Jun 1 2014
1 post
Jun 3 2014
1 post
Jun 6 2014
1 post