Guest Guest Posted May 30, 2014 #159687 Posted May 30, 2014 Twój nick podczas gry: bNq Godzina, data zdarzenia: 13:30 30.05 Mapa: inf STEAM_ID / IP: Uzasadnienie: nie dostałem bana ani ss 22.maja, z tego wynika ze wbila podszywka. 3 razy robiono mi ss i 3 razy byly wrzucane.
Guest Guest Posted May 30, 2014 #159690 Posted May 30, 2014 Przykro mi kolego, Twoje aktualne IP przypomina zbanowane, kolejna rzecz to ich lokalizacja, jest niemalże identyczna.
Guest Guest Posted May 30, 2014 #159691 Posted May 30, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Popular Days
May 30
3
Popular Days
May 30 2014
3 posts