Guest Guest Posted May 29, 2014 #157521 Posted May 29, 2014 Witam mam problem z netem i kompem na raz myślałem że sobie poradze ale tak nie jest prosze o zawieszenie mi rangi admina na dd2/inferno bo nie wiem kiedy kompa i neta ogarne z góry dziekuje życze miłej gry i dozobaczenia niebawem <3
jar|luki Posted May 29, 2014 #159557 Posted May 29, 2014 potraktujmy to jako urlop jezeli dluzej cie nie bedzie wtedy sciagniemy rangi ale zawsze bedziesz mogl wrocic na stanowisko
jar|luki Posted May 29, 2014 #159558 Posted May 29, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
Popular Days
May 29
3
Top Posters In This Topic
jar|luki 2 posts
Popular Days
May 29 2014
3 posts