Guest Guest Posted May 29, 2014 #159447 Posted May 29, 2014 Twój nick podczas gry: Ambi Godzina, data zdarzenia: 29.05.2014 21:25 Mapa: dd2 STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 0 : 13431186 Uzasadnienie:Dostałem bana za txt na których nie byłem.Jest on na 30 min więc w zasadzie mógłbym poczekać ale jakaś sprawiedliwość musi być :)Dowód: demko-1 runda mapy
n-ty dzien Posted May 29, 2014 #159452 Posted May 29, 2014 Poczekajmy za dowodami, które powinien przedstawić nam Smyku.
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159469 Posted May 29, 2014 Na HLTV cię nie złapało, jeśli Cię źle zbanowałem to przepraszam. W HLTV ciebie nie ma więc nie pokaże dowodów, resztę zostawiam do oceny Administracji. Mogłem popełnić ten błąd nie jestem perfekcyjnym adminem.
Guest Guest Posted May 29, 2014 #159471 Posted May 29, 2014 Ja tam nie mam do ciebie pretensji,po prostu chciałem to wyjaśnić,30 min mnie nie zbawi
Strajk Posted May 29, 2014 #159477 Posted May 29, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
May 29
6
Top Posters In This Topic
Strajk 2 posts
n-ty dzien 1 post
Popular Days
May 29 2014
6 posts