think! Posted May 29, 2014 #159439 Posted May 29, 2014 Witam, jakiś czas temu wnioskowałem o usunięcie rozgrzewki z serwera, wówczas prośba została odrzucona, gdyż problem został podobno rozwiązany. Ostatnio niestety stale jest bug rozgrzewki, przed chwilą doświadczyliśmy tego cztery razy pod rząd. Admini co chwila zmieniali mapę i na każdej bug rozgrzewki. Jeśli problemu nie da się na stałe rozwiązać to może usunąć rozgrzewkę i byłby spokój, zwłaszcza jak nie ma żadnego admina na serwerze i nikogo kto zmieni mapę?
jar|luki Posted May 29, 2014 #159444 Posted May 29, 2014 piszcie na steam od S@ wzwyż albo na sb wystarczy serw resnac i bedzie git;) a rozgrzewki nie idzie usunac
FiGhT3r Posted May 29, 2014 #159450 Posted May 29, 2014 Usuniecie rozgrzewki na dany moment jest niemożliwe. Jeżeli jest bug piszcie do mnie na na shoutboxie albo tak jak napisał jar|luki do S@ lub wyżej wystarczy zresetować serwer.
FiGhT3r Posted May 29, 2014 #159451 Posted May 29, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
Popular Days
May 29
4
Top Posters In This Topic
FiGhT3r 2 posts
think! 1 post
jar|luki 1 post
Popular Days
May 29 2014
4 posts