Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zakłady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam propozycję, aby wgrać takie coś jak zakłady, jeżeli jest 2 graczy żywych z przeciwnych teamów. Po prostu, wyświetla nam się menu z nickami graczy, ich ilością hp i armoru, a poniżej coś typu "zwiększ o 50, 100, 1000, postaw wszystko" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Plugin znany i zbugowany. Przez niego mieliśmy swego czasu problemy na jednym z serwerów. Jesteśmy w stanie wgrać tylko pewną i stabilną wersję.

Znam chyba z 5 serwerów gdzie jest ten plugin i działa on idealnie, serwer chodzi płynnie i nie ma żadnych bugów :3 Postaram się zdobyć zaufany link i zrobię edita ;)

 

 

lastmanbets <--- tak się nazywa

 

LINK: http://amxx.pl/topic/234-last-man-bets/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Znam chyba z 5 serwerów gdzie jest ten plugin i działa on idealnie, serwer chodzi płynnie i nie ma żadnych bugów :3 Postaram się zdobyć zaufany link i zrobię edita ;)

 

 

lastmanbets <--- tak się nazywa

 

LINK: http://amxx.pl/topic/234-last-man-bets/

 

 

 

 

Jak już wspominałem ten właśnie plugin na naszym serwerze crashuje. Kolega jar|luki ładnie wszystko wyjaśnił w poście wyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RoudSound'y - coś co mnie najbardziej denerwuje... nie dość że mam wyciszone to jeszcze nie raz muszę czekać 5 minut żeby się to dziadostwo ściągnęło.

 

A poza tym załóż co do tego nowy temat bo w tym temacie już jest trzecia kwestia poruszana ;)

 

 

 

@edit

 

 

 

n-ty dzien 

- w takim razie nie widzę żadnych przeciwwskazań :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jezeli juz znalazl sie temat o zmianach na serwie to moze ja dodam cos od siebie : A moze by tak rs'y jakies wgrac  ? :)

 

 

Jestem za tym żeby wgrać nowe rs. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...