Guest Guest Posted May 29, 2014 #157597 Posted May 29, 2014 Data i godzina zdarzenia:19.40 Nick admina/gracza, który zawinił: Admin sebek Dowody: http://www3.zippyshare.com/v/64007351/file.html Świadkowie: caly serwer Uzasadnienie:2 osoby dostaly zle bany jeden dostal ban za ping na 30 minut a powino byc na piec a 2 nie dostal ssy za perma i co to byla za nazwa cheater
EvO Posted May 29, 2014 #159418 Posted May 29, 2014 Hmm powód cheater kest dopuszczalny jeżeli admin widzi aim'a i mademko/rozpisze hltv przy odwołaniu. Co do bana za ping proszę o wypowiedź Sebka.
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159852 Posted May 31, 2014 Ban 30 minut za ping, to troszkę za dużo, widocznie admin się pomylił. Sprawdziłem bans i Jestem Chaterem nie ma żadnych banów za ping, więc twoja skarga jest słuszna. Co do bana za czitowanie, to admin ma prawo dać taki powód jeżeli jest przekonany, że dana osoba gra na wspomagaczach. Poinformuję admina sebek, żeby nie dawał tak długich banów za ping. /close
Guest Guest Posted May 31, 2014 #159853 Posted May 31, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
May 29
2
May 31
2
Top Posters In This Topic
EvO 1 post
Popular Days
May 29 2014
2 posts
May 31 2014
2 posts