Skocz do zawartości
Biesol SxE

Biesol SxE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :                                                      Biesol SxE

 

Wiek:                                                      24

 

Doświadczenie (w byciu adminem) :  Około 5 lat

 

Znajomość AMXX (w skali 1-10)     : W skali waszego serwera to z 7 nigdy nie miałem dodatkowych flag by móc wgrywać cokolwiek jedynie mogłem dodawać lvl-e i monety na pluginie,który był wgrany na serwie cod.

 

 

 

Staż w Cs :  Nie wiem dokładnie ale długo gram na pewno z 7+ lat

 

 

 

Steam/Ns:  "Biesol SxE" 932 STEAM_0:0:70471150   0 00:41   57    0

 

 

 

Dlaczego ty : Sam nie wiem dlaczego ja,gram tu z pół roku na serwie i widzę co się dzieje,admini nie reagóją na u@ "nie wszyscy" ale niektórym dobrze idzie to pierdzielą wejść na spect i nagrać gościa bo mają dobry item..  Nie chciałem już dalej być adminem bo to psuje grę co chwile trzeba właźić na spect albo zbanować jakiegoś mongoła z wh.. Na czitach znam się bardzo dobrze jeśli o to chodzi, potrafię rozpoznać gościa co gra normalnie od takiego co ma wh. Dodam jeszcze że na Cs-rabka.eu i na Prizmo.pl byłem adminem i skargi nie było,można to sprawdzić. Zacząłem grę na tej sieci bo z poprzedniej ziomki się przenieśli do was.

 

 

 

Dodam jeszcze że rozpierdziel jest ładny jak admina nie ma.. celowe miny na bs w oknach  skany na eldo i na dust przed 7 sec.

 

 

 

Chciałbym być adminem z 2 powodów

 

Żeby ogarnąć serwer by był porządek

 

I żebym nie musiał żebrać na steam co chwile admina jakiegoś czy ma czas wejść bo odpał lata 3 mapy juz

 

Na poprzedniej sieci płaciłem za admina 15 zł przelewem miesiąc widze że u was tego nie ma więc nic mi nie szkodzi

 

 

 

Czas jaki poświęcasz na cs-a dziennie : Nie wiem pracuje dość długo ale codziennie jestem czasem z 5h czasem 30 minut a nawet czasem 10h

 

 

 

Kontakt:  PW,    GG 3507147,      FB  Biesol SXE

 

 

 

 

 

Link do GT : http://www.gametracker.com/player/Biesol%20SxE/80.72.40.110:27008/   Nie wiem czy to to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za!. Gram tu może od miesiąca a to co się dzieje na serwerze to jest smiechu warte. Za mało adminów a jeśli są to nie reagują na u@. 

 

 

 

 Odemnie masz  +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak !

 

- ogarniety

 

-wiek

 

-steam

 

- doswiadczenie

 

-gt

 

 Potrzeba adminów , mało jest nas. Zdarza się,że jestem sam i nie nadążam ze sprawdzaniem a ciagle widze spam na u@ czy w koncu cos zrobie a często w tym momencie jesteś. Jestem pewien ,że nie jeden admin tak ma. Przyda się pomoc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK:

 

 

 

-kultura na serwerze (w podaniu tego nie pokazałeś) +-

 

-często na serwerze +

 

-doświadczenie +

 

-potrzeba administracji +

 

-steam +

 

 

 

Jedyną wadę widzę w podaniu, zbyt emocjonalne i wulgaryzmy są naprawdę zbędne. Myślę jednak, że przyda się kolejny admin, bo jest nas zdecydowanie za mało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Nie chciałem już dalej być adminem bo to psuje grę co chwile trzeba właźić na spect albo zbanować jakiegoś mongoła z wh"

 

Wiec dlaczego skladasz podanie? pytanie retoryczne

 

 

 

Pomimo nie trafionej wypowiedzi w podaniu jestem na TAK

 

-bardzo czesto widze Cie na serwerze

 

-komunikatywny

 

-doswiadczenie przyzwoite

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jestem neutralny... musisz popracowac nad znajomością regulaminu bo słyszałem ze nie do konca go znasz. na plus : aktywność, wiek, steam staż adminowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...